Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    válasz gabipaci #10970 üzenetére

    Sapphire Dual-X és 75 fok? Azt hogyan hoztad össze, hajszárítóval hűtőd? :D

    Viccet félretéve, nekem is ilyen kártyám van, nyáron a 35 fokokban volt 71 fokos (Boinc alatt, más nem terhelte ennyire) mostanában nem igazán láttam 65-66 fok felett.
    Igaz nekem nagy tornyom van, halom ventivel és sokszor le is veszem a ház oldalát (bár ettől még a ventik rá fújják a levegőt) illetve én a Sapphire Trixx-ben csináltam egy meredeken emelkedő ventiprofilt, ami alapból 60%-ról indul és úgy emelkedik. (lehet 100%-on hangos neked de én úgy vettem észre,h. sok játék nem is terheli nagyon a vga-t, max 50-70%-ban, igaz én csak 1 monitorral használom és a hangból már tudom,h. mennyire van terhelve :D )

    És nálam húzva is van 1150/1500-ra igaz a feszültséghez nem nyúltam, bár más Dual-X tulajoktól hallottam,h. nekik 1200at is megy alapfeszen...

    Ha feszültséget emeltél, akkor talán érthető a 75 fok, egyébként nem.

    #10987 hitman: Nem értem miért hdmi-t használsz, esetleg tv-n nézed? A legtöbb monitoron ma már van dual-dvi és a displayport sem ritkaság, ha van mindkettő a monitoron, akkor az utóbbit javaslom mindenképp, egyébként marad a dual-dvi. A hdmi az tv-re jó szvsz csak...

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Új hozzászólás Aktív témák