Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Gainka #11162 üzenetére

    Nem igaz, hogy nem tudod értelmezni amit írtam.
    FX gyári hűtő gagyi, fél éven belül cserés lesz, mert olyan hangja lesz.
    Nem azért kell babrálni, mert tuning, hanem azért, mert a bios alapból túl sok feszt ad auto beállításon a prociknak, tehát melegednek, többet fogyasztanak.
    AMD vagy a bios gyártók adják ki ilyen auto értékekkel azt nem tudom, de ha megnézed minden FX tulaj manuálisan állítja be a feszt (OK, biztosan van, aki szereti fűteni a gépet). Ezek a tények, lehet vitatkozni vele, biztosan tucatnyi FX procid volt már.
    Az alaplapot sem rossz szándékból írják -még ha Te esetleg mindezt úgy is értelmezed. Egyszerűen AMD oldalon az olcsó lapok VRM megoldásai nem stabilak. Hiába a jó táp, a jó proci, amikor a VRM túlmelegszik és eldobja magát... Nekem a lapom majd 27k volt és 1,43-1,45 V felett tartósan nem bírja, jönnek a V-droppok. Nem akarlak meggyőzni, ahogy azt a kollégát sem, akit próbáltam az LE deszkáról lebeszélni, végül megvette... és mint kiderült: ugyan az a chipset, de biosban már egy butítottat kapott, sok menüpont hiányzik, pl. a magfeloldás a Phenom CPU-hoz. Nah, akkor lehet kefélni a 4 magosíthatót...
    Azt vesz, amit akar, ha szereti hallgatni a hűtőt, akkor lehet gyárival is. Lezártam, lesz@rom. :P

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák