Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz Pro!Petya #16619 üzenetére

    Gondolom, ETOM kollégának vmi nem stimmel. 6600xt-t néztem ki a lurkónak, teljesen jó lesz az sztem.
    Ő segített az nvidia kártyánál belőni az "unoffical" Rebar-t, ugyanis nálunk zöldeknél csak dísz a gomb. Nem csinál semmit, de egy béta Rebart rá tudunk erőszakolni. Sajnos a legújabb drivertől kezdve megint nem működik. Vmi nem stimmel a zöldeknél.
    Sam és Rebar nélkül ugyanazt mérjük, ~110 fps, csak a sam egy állati fps növekedést csinál. Extreme presettel sam on ~ 140 fps. Béta Rebar ~120 fps, tehát több mint a semmi. Most mentem egyet a Herencia versenyen, úgy, hogy visszatettem a régi drivert ahol működik, ráadásul az extreme preset nem is a max, feltoltam mindent 1440-en az elérhető max-ra, becsillanások, pocsolyatükröződés, anyámkínja stb, msaa 8x, tehát ami a csövön kifér, és a béta Rebarral 100-120 fps :)) Eszméletlen látvány, zöldhöz képest nagyon jó.
    6600xt meg nekünk teljesen hibátlan lesz, ott a cél a 60fps 1080-ban, az meglesz ;)
    Beteszem mindjárt a Herenciát, de sosem mentem azon a versenyen, off lesz, de bitte nem kiröhög :) 1 óra a felöltés a tanyanettel.
    Sam on-nal neked bezuhan Herenciánál? Thx :R

Új hozzászólás Aktív témák