Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz jokeph #83752 üzenetére

    Anno GAI 1366- os tesztrendszere eladó volt, gondolkoztam, de akkor elvetettem, éppen másra is kellett a lóvé. Néztem hogy a Phenom-II+GTX580 konfigom éppenhogy 20k fölé ment 06- ban, a 1366 viszont 28k- ra tekerte.
    De minden relatív, természetesen régebbi gamekhez a Phenom-II is bőven elég. Közben feltűnt a kínai raffinéria, építsünk lapot a szerverekben lecserélt Xeonokhoz, melyek otthoni desktopokban képesek hozni egy jobb játékgép teljesítményét, megjelent pár teszt, figyelgetni kezdtem, aztán ez lett az érdeklődésem tárgya. Majd ahogy meglett, és az XP- t is sikerült felköszörülni rá, nálam ez lett a befutó. Persze mindíg van gyorsabb, de itt megint számít a feeling, Quad channel, sok mag lehetősége, relatíve kisebb órajelen is nagy teljesítmény, stb.
    Most így legalábbis nem érzem hiányát a 1366- nak, de egy nagyon király rendszernek tartom.
    És sztem is félretro, de tudjuk, van itt olyan kolléga, aki szerint még 775 vagy akár a 478 sem retro :) Ha belegondolok nekem is így kéne vélekednem, mivel a 286- al kezdtem a PC- zést, de azóta sok víz lefolyt a Dunán...

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák