Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz r0b3r #76593 üzenetére

    Beszarás, ezt a videóját pont nem láttam, de nem lep meg hogy van hasonló háza is. :DD Neki mindene is van.

    KROK640: Ez most az amivel szopok vagy egy hónapja az @érthetetlen specifikus Carma 2 bug kapcsán :DDD
    TUSL2-C, 1.2-es Tua Cerka, 256MB ECC SD, Gef2 MX400, Voodoo2 12MB (majd jön még egy ha látok értelmes áron) Live!, Vortex 2.

    Ebbe fog menni még egy Zip drive, egy Gef 3 vagy 4, esetleg még egy kis memória, és vagy egy 440BX-es lap (még lusta voltam feldobni apróra / cserére a TUSL2-C-t, pedig szerintem sokan cserélnék a BX-üket ilyenre), vagy egy VIA (Viás lappal ugyanis használtam a maga idejében ilyen konfigot és sokat Carmáztam rajta ergo tudom hogy az bugmentes :D ), és azzal kb véglegesnek tekintem majd.

    További tervek hogy a CRT-m alá jön egy DVD táras monitormagasító, abba az érából a kedvenc játékaim, egy Creative vagy Roland hangkeltő, s úgy maga a retro sarok is kész.

    Ez így a kövi 1-2 hó.
    Szóval én nem tartok sok retro gépet mint ti legtöbben, ez az egy van és lesz, mert alapvetően Thinkpadeket "gyűjtök", csak kialakult bennem igény hogy kéne egy darab, de elég univerzális "retro" PC, amit rendesen nulláról én legózok össze.
    Ez lett belőle. :D

Új hozzászólás Aktív témák