Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz #95904256 #10762 üzenetére

    Igen jól rá jöttél! a bevágás a lényeg!
    ELVILEG!!!! ha fizikailag belemegy a lapba a kártya, akkor annak működnie is kell...
    szvsz ha tudsz venni 7800GS+-t amin megvan mind a 2 bevágás az azért van hogy támogatja a 2X AGP-t is...
    Elárulod mire készülsz? :B
    Amúgy meg na ne hogy létezik 2X AGP-t támogató 7800GS+ :DDD
    Tehát visszatérve az Epox lapra, én eddig bármilyen "bika" kártyát el tudtam benne indítani, ami belement fizikailag, tehát az 5900 ultra is pöccre indult benne :)
    van egy 6800Gamer Editionom, amin az első bevágás nincs rajta, de ahol kellene lenni, ott nincs érintkező csak maga az üres NYÁK, és nem akarok hülyeséget beszélni de mivel fullso a kártya, a leírásában mintha olvastam is volan hogy supportolja a 2X AGP-t
    szóval ha kivágnám ott a nyákot akkor lehet hogy működne is :DD
    Szóval tényleg érdekelne ha nem titkos hogy mire készülsz, hátha tudok segíteni a kicsiny VGA kártya gyűjteményemmel ;)
    snake1977! Adtam léggel már 2,4V-ot is neki.. szimplán nem indult el... Miután cmos clear megvolt, pöccre indult a gép :DD fagyállóval bírta a 2,4-et még a 2,5-n is elindult de már nem segített neki!
    Mondjuk egy cB0 steppinges coopermine lehet elégne a 2,2V-tól, de a cC0 és a cD0 bírja

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák