Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 88Prot

    tag

    válasz frescho #9439 üzenetére

    Ezért voltam én mindig is AMD-s pl ugyan ez a vita megy AMD vs Intel terén.... amire én használom ( és szerintem az emberek 80%-a ) net film játék, havonta párszor renderelés teljesen megfelel az AMD teljesítménye. Iponon is van egy cikk odaültettek egy Intel csúcsgép és egy AMD csúcsgép elé gamereket az AMDre többen voksoltak pozitívan mint Intelre (hagyjuk az összeesküvés elméleteket). Mégis az emberek megveszik az Intelt méregdrágán holott nem használják ki a teljesítményét....

    Memóriákra visszatérve elhanyagolható a különbség a Singlechanel dualchanel trichanel és a quadchanel közt egyszerűen amire te használod ott nem veszed észre. Az egész a pénzről szól erről is van cikk hogy mért sürgeti a Samsung a DDR4 megjelenését... a DDR3 árazását már nem nagyon bírják feljebb tolni ezért kéne a DDR4 szerintük... mi meg megfogjuk venni mért? mert az új socketek amik DDR4el fognak jönni jobb procit fognak magukkal hozni és a CPU azért nem mindegy milyen a gépedbe...

    Vagy akár beszélhetnénk PCI-E csatolókról is... meg sok minden egyébről ami keveset hoz sebességből a konyhára de mégis egy lépcsőfok.

    Az objektivitást nézve tényleg gyorsabb egy DDR3 mint a DDR2 vagy tényleg bizonyos területeken gyorsabb egy 2133MHz-en ketyegő Patriot mint egy 1333on csak a különbség egyszerűen elhanyagolható számunkra.

Új hozzászólás Aktív témák