Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz LobiDrg #37284 üzenetére

    El kell dönteni hogy mire akarod használni majd a gépet.. Lesz BF4? Mert ha nem, akkor bőven elég egy FX6300 vagy 6350-es CPU neked szerintem, a fogyasztás/teljesítmény aránya sokkal jobb mint a 83xx sorozatnak, mivel szinte mindenhol kb. ugyanazt tudja 2/3 fogyasztás mellett, így hűvösebb, halkabb lehet a géped is és szerintem lapot sem kell cserélned. Nekem FX6300 van, Asrock 970 Ext4 (talán kicsivel jobb mint az Ext3) lapban és vígan elviszi, semmi probléma/melegedés/throttling nincs vele még tuning mellett sem.

    Egyébként én most 24/7-ben ugy használom, hogy Turbo kikapcsolva, (mert az feleslegesen sok, 1.4V-os feszt ad neki) és 4GHz-en megy 1.235V-os alapfeszen, tehát nemhogy plusz feszt nem kell adni neki, de még a gyári 1.4V-hoz képest is jócskán alul van feszelve, és 4GHz-en is vígan visz mindent..

    Amúgy meg a te 945-ösöd se rossz proci, ha érdekel pont egy 955-öst hasonlítottam össze ITT egy FX-el, és hát hidd el a jó öreg Phenom II a mai napig igen jól megállja a helyét.. Csak akkor cseréld le, ha tényleg olyasmivel akarsz játszani amihez már kevés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák