Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pipo112

    senior tag

    Sziasztok akkor ahogy ígértem írok egy rövid infót ami a saját tapasztalataimra alapul az új FX 6350-es processzoromról amely már a vishera alapokra épül .

    szerintem ez egy igen jól eltalált felső-közép kategóriás gamer cpu az optimális beállítások után kiválóan működik nem melegszik nem trhotlingol és könnyen tuningólható a megfelelő hűtéssel és itt megjegyezném és nagy :R minden kedves ős tagnak aki segített beoptimalizálni a configomat cpu-at . big reaspect for all of you :D
    No akkor aki esetleg szeretne ilyet vagy ebbe a kategóriába keresgél annak ajánlom ezt a cpu-t mert az 34k ár igen elfogadható és teljesítménybe nem fog csalódni !! Nálam bf3 64 player-es pályán max 60%proci használattal megy akadás mentesen 4,1 ghz-re húzva és az NV 660TI oc-és vga-ból a szuszt is képes kihajtani ( gulf of oman 64p is simán fut )
    a rendszer még egyszer se dobott kék halált !!! egyszer indult újra ami cpu ov alacsony volt ezen javítottam azóta probléma mentesen veri a cölöpöket ebbe benne van napi 2-3 óra játék
    a tömörítés vagy kicsomagolás nem az erőssége de ez nekem nem jelent gondot nem ezekre használom
    amúgy a phenom 2-es 840x4-es procimhoz képest min 10xer gyorsabb

    Ami a teszteket illeti képet nem linkelek aki ilyet használ vagy fog az úgy is be teszteli és ezeket az eredményeket fogja kapni vagy jobbat pl egy jobb MB-vel , HDD-vel vagy rammal

    az én teszt eredményeim a következők lettek :
    cinebench 11.5 -el az eredményem 5,28 lett
    passmark cpu teszt 7500 pont lett
    ami szerintem nem rossz ezek az eredmények a beállított 4,1 ghz-en készültek
    Húzni még lehetne a procin egy komolyabb hűtéssel vagy vizes rendszerrel nekem tx3 evo-val és a deszkámmal ez a max

    Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

Új hozzászólás Aktív témák