Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben82

    tag

    Megjött a csere lap, Asrock 990Fx extreme3, azért ez mert ez volt a legolcsóbb cf-es alaplap, amíg a giga 990FXA UD3-at legarizzák, majd ha meglesz a giga, vagy levásárolom valami komolyabb lapra, akkor eladom ezt az asrock-ot.

    A hiba megszűnt semmi újraindulás :)) ,
    az a köcsög gigalap volt a ludas, ki gondolta volna... :(((

    (egyébként szimpatikus kis lap, bár nincs rajta usb3-as alaplapi csatlakozás, nem mint ha baj lenne mivel nincs semmilyen usb3-as eszközöm, + csak 5 db sata van de az sem baj mivel nekem csak 3-om ra van szükségem max néha 4-re)

    Most tesztelem épp, mit tud a kis olcsóság, most 4700 Mhz-nél járok (fx-8350) 1,4V-on stabil, ami érdekes hogy a 4500 Mhz-hez elég az 1,325V itt van egy nagy ugrás 4600-nál már 1,39V kell neki hogy stabil legyen.

    Még 1 érdekes dolog hogy linx alatt leveszi a szorzót egy idő után 7x-re core clock így 1400 Mhz lesz, pedig 60 fok alatt van tartva a kupak hőmérséklet. kipróbáltam alapon is 8x4000-en akkor is droppol.
    viszont nem foglalkoztam ezzel, kipróbáltam játékokkal pl crysis 3, tomb raider... alatt monitoroztam nem droppol egyáltalán csak linx alatt...

    Ez a droppolás mitől van? gond ez? Vagy normális?
    Energiabigyók off-olva vannak. c1, c6, cool and, APM..

Új hozzászólás Aktív témák