Hirdetés

Hirdetés

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Birsinator

    tag

    válasz Savage5 #5123 üzenetére

    Egyébként meg fogtok lepődni, hogy milyen játékokat visz el minden gond nélkül a régi gépem, és akkor még csak azt a kis tuningot sem néztem amit most eszközöltem rá.
    Csak néhány cím valamilyen összeállításban, egyébként minden 1024*768 minimum mediumon, de sok inkább high -on (jó pár még élsimítással is meg anizo szűréssel):
    StarWars játékok:
    Jedi Knight2: Jedi Outcast
    Jedi Knight3: Yedi Academy
    Lego StarWars1
    Lego StarWars2
    StarWars Battlefront
    StarWars Battlefront2
    Republic Commando

    Autós játékok:
    NFS Underground
    NFS Underground2
    NFS Most Wanted (800*600)
    Colin McRea Rally'04
    Flat Out
    Flat Out 2

    Harry Potter:
    1-2-3-4-5 + Quidditch World Cup

    FPS:
    CoD1 + United Offensive
    CoD2
    Medal of Honor
    HalfLife 2 + Deathmach
    Unreal Tournament 2004
    Unreal Tournament III (640*480 Max élesség, minimum grafikai beállítások(marha ronda a maxhoz képest, ~20+ fps)

    Stratégia:
    Warcraft 3
    Warhammer 40K Dawn of War + Winter Assault
    Age of Empires 3

    És ez még csak ízelítő, tehát azért tud játszani, csak a Pro Streetet nagyon megszerette... Ez van, kicsit koppan, de amennyire rákattant ő végig nyomja még ezzel az átlag 15-18 fps-el is

    Úgy érzem, hogy ha egy erősebb proci lenne benne, akkor a videokari még elég elfogadható sebességet tudn nyújtani a Pro Streethez. De ha netalántán találnék egy magasabb szorzójú Palomino-t akkor is csak max 14*133 amit belerkahatok ami 1863 és ez talán pont a 2100+ os legnagyobb palomino lenne. Azzal már úgy vélem a Pro Street is játszható sebességet kapna, bár kitudja számít e az a +400 Mhz annyit? Ja és esetleg nem ártana a 2*256 helyett mondjuk 2* 512 SD133-at beleraknom...

    [ Szerkesztve ]

    A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

Új hozzászólás Aktív témák