Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • murdock25

    tag

    válasz cent11 #121 üzenetére

    Megerősítem, jó régi RM Pro-t vegyél, aminek az alján lévő BAR-kódos cetlin nem RM03-al ,hanem RM02-vel kezdődik a sorozatszáma.
    Ugyanis a régi RM Pro-knál be lehet csapni a készüléket, felrögzítesz egy TV-t (amid amúgy nincs), majd újratanítod pár gombját, s a régi RM Pro esetében itt lehet RF távirányító jelét is megtanítani. Ezzel a trükkel lehet RF távirányítós cuccokat TV-ként beállítva irányítani ALEXA-val.
    Ugyanez legújabb RM Pro-nál nem megy, ott már csak IR jelet fogad el újratanításnál. Én ezzel megszívtam, így valószínű megpróbálom eladni a Broadlinkem, mert nekem ez így kevés, ennyit bőven és jobban tud a Harmony Hub-om...
    Na jó, app-on keresztül telefonról jóság irányítani RF cuccokat (ezt Harmony nem tudja), de az igazi mégis a hangvezérlés lenne...

    Sonoff ugyebár meg nem teljesértékű, hiába jól működik, mert csak fix kódos RF jelet tud, rolling code RF-t nem, nekem meg javarészt olyanok a cuccaim (pl. redőnymotor).

    Most sokan várják, hogy új skill-t adjon ki a Broadlink, 10 napja FBn be is ígérte, de még a mai napig nem jött ki. Ha nem jön ki 1 héten belül vagy nem fogja felszabadítani az RF vezérlést, akkor megy a kukába (na jó, inkább eladom).

Új hozzászólás Aktív témák