Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz bododani #35486 üzenetére

    Ez a szelektívezés mostanság nem divat annyira, de ha már csinálod, akkor nem kell ennyire megküldeni a szaturációs csúszkát. Mármint érted, amúgy is hangsúlyozod a szineket, nem kell makett szerűen szürreális színekkel dolgozni. :)

    Amúgy ahogy te is mondtad, ez egy igen csak szűk kompó. Az ötlete viszont tetszik. :) - bár a szemmagasággal sem vagyok kibékülve teljesen.

    albert8: soha nem tudtam rendes svenket csinálni fényképezővel, szóval ez nekem nagyon ott van :) szép munka.

    polcsa: ezekkel a képekkel nem igazán lehet mit csinálni, még HDR-el sem. Annyira kemény fények vannak, amivel kb. semmit nem tudsz kezdeni. Tessék hallgatni az okos tanácsra, és jól megválasztani azt a napszakot (napkelte, naplemente), amikor nem ég szét minden. Meg érted, visszatükröződések helyett minden kiégve. Sajnos ez is a Shift+del kategória.

    A napot ha nem akarsz vele kifejezetten valamit csinálni (napsugarak, sziluett, lens-flare, stb.) nem igazán érdemes belekomponálni a képbe. HDR-el sem.

    [ Szerkesztve ]

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák