Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xbean

    tag

    Sziasztok!

    Az alábbi álláshírdetést találtam az interneten:

    "október 29-i kezdéssel keresünk magyar céghez rotterdami logisztikai központba raktáros munkatársaikat (férfiakat, nőket) egyaránt, könnyű fizikai munkára. 3 műszakos váltakozó munkarend, heti 2 szabadnap biztosított, 8 órás munkavégzés. Munkaruhát, szállást biztosítunk, szállás 2 személyes lakókonténerkben. Érettségi, é alapfokú számítógépes tudás szükséges. Kiutazás busszal, csoportosan október 14-én történik, melynek költsége 25.000 ft. Cégünk jelenleg nem tudja biztosítani az ingyenes kiutazást, így kérjük azok jelentkezzenek, akiknek módjában áll kifizetni ezt az összeget. Időpontegyeztetés telefonon: 0620444-51-99 személyes elbeszélgetésre, munkaszerződés megkötéséhez önéletrajz és bizonyítvány bemutatása szükséges! Személyes beszélgetés !Esztergomban! történik.
    Nem közvetítők, fejvadászok vagyunk, hanem munkáltatók!"

    Rövid telefonos beszélgetés során kiderült, hogy a kiutazás nem 14.-én, hanem 28.-án történik. Valamint a 25 ezer forintos utazási költséget rögtön az esetlegesen sikeres interjú után kellene befizetni, ami után természetesen megkapnám a megfelelő papírokat. Ugyanis állítólag sokan visszakoznak általában és csak lefoglalják maguknak a helyet, ezért a hirdető állítása szerint ez az előre kifizetett utazási költség egyfajta biztosíték arra, hogy a munkavállalónak komolyak a szándékai.
    Nekem túl jó ajánlatnak tűnik nettó 1600 euró+szállás raktári nyelvtudás nélkül végezhető munkához képest. Szerintetek átverés?

Új hozzászólás Aktív témák