Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cof

    veterán

    válasz Asteroth86 #60189 üzenetére

    Most tegyük fel igazzad van ès màsnak továbbítjàk. Akkor is ha ezen a szàmokon nem èrkezik több bejegyzès akkor pedig szàmot kellene vàltania ès valami másik szàmra kellene èrkeznie valami informâciónak nem?? Èn nem tudom elkèpzelni hogy ez ezutàn nulla infóval eltünik az ètterbe.

    Pedig ez történt a svéd csomaggal is amit nekem tévedésből küldtek. Nem lesz több bejegyzés, kikerült a rendszerből, nincs mire új számot adni ha maga a csomag már másnál landolt. Azon is konkrétan svéd címzés, név stb... adatok szerepelnek. Csak az EO vagy szerintem még a Cainiao ezeket egybecsomagolja itt Budapesten és az EO-hoz már úgy érkezik, de inkább a Cainiao mert mit keresne egy svédnek címzett csomag a magyar EO-nál.

    De èn nem gondolom hogy ez a helyzet hisz mikor a Ghiblinèl a raktárvezető rànèzett a csomagszàmokra akkor nàluk a pontos nevemet ès címemet mondta vissza. Akkor hogy menne egy másik címre?

    Az elektronikus adatoknál persze hogy a te adataidat hallottad vissza hiszen eredetileg neked címezték, a te adataid vannak a csomagon is. De ő is csak az adatbázisból mondta vissza neked, nem volt nála a csomagod fizikailag.

    Tényleg nem tudok ezzel kapcsolatban többet mondani, mert se szállítási módot, se tracking számot (eredeti amit az eladó beírt) nem tudok. De hidd el, 3 hétig sehol nem parkol kettő EO-s csomag országon belül.

    Tessék, itt van felettem is egy példa, újabb félrement csomag. (#60190) Tosee

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

  • V/

    Topikgazda

    válasz Asteroth86 #60189 üzenetére

    Nem azt írtad hogy nem találták meg? Akkor jól értem ők nyilvántartják, levámoltatják stb. azután meg nem tudnak róla semmit hogy mikor és kinek adták át? Nagyon nem tiszta ez a dolog már.
    Másik dolog az akkor miért csak Cainiao kezelési bejegyzéseket látok és ők meg nincsenek megnevezve? De holnap kiderítem, de nem értem.

Új hozzászólás Aktív témák