Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viktorhu

    veterán

    válasz zsolesz06 #12819 üzenetére

    Hogyan jelenik meg a bankkártya? Mit látsz, amikor fizetni akarnál?

    Melyik leíráshoz van közelebb?

    A: feldobja, hogy fizess, csak nyomsz egy gombot, és kész a tranzakció, lehetőséged sincs pl. kijavítani a kártyaszámot

    B: beadja kitöltve a kártyaadatokat, ha akarnád, át is tudnád írni őket, a kártya hátulján lévő háromjegyű kódot neked kell megadnod fizetéskor

  • V/

    Topikgazda

    válasz zsolesz06 #12819 üzenetére

    Ott annál résznél írtam, kipróbáltam, semmit nem tárol el az Aliexpress, ha nem járulok hozzá, nekem üres kártya adat beviteli ablak jött elő, többszöri próbálkozásra is.
    Nekem most az alipay aktív.
    Ha a fizetésnél az a Buy Now-val vásárolok az 1-Click Checkout képernyőn Payment Method-nál a kártya szám után a kis háromszögre kattintok Other és Pay now akkor az Alipay adataim jönnek elő Alipay Account-ként, ha neked nincs Alipay akkor másnak kell lenni, bár a fizetés az Alipay modulon keresztül történik akkor is, ha nincs fiók.
    De egyébként az hogy felajánlja miután már egy biztonságos kapcsolaton keresztül beléptél szerintem nincs gond, ez a kapcsolat csaka a te géped és az Aliexpress szervere közt él titkosítva és gondolom azért az Alibaba Hong kongi informatikusai megfelelően védik a felhasználói adatokat, nem egy magyar világméretű vállalkozásról beszélünk.

    Ha nem akarod hogy el legyen mentve akkor töröld a fiókodat. Mivel véded magad a zsebtolvajok ellen? Annak nagyobb a valószínűségi aránya hogy így lopnak meg, mint az Aliexpress fiók feltörésének. Mikor cseréltél az Alin jelszót utoljára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák