Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz And #4067 üzenetére

    Én ahogy olvastam külföldi fórumokat, BC-900-nak van egy gyermekbetegsége miszerint jó pár példány szénné égett töltés közben, mert nem kapcsolt időben a hővédelem. Ezt küszöbölték ki BC-9009-el, amit meg én spec nem találtam Villás töltővel elfogadható áron.

    Egy kérdés Eneloopokról, ezeket 1500x lehet feltölteni, de végül is mi a szavatossága? 3 év? 5 év? 10 év? Van már valakinek öreg Eneloopja ami még mindig életképes? Mert hiába lehet 1500x feltölteni, ha csak 50x fogom életem folyamán. :D

    Másik kérdés, ha abból nem tudom meg, hogy milyen magas a belső ellenállása egy aksinak, hogy feltöltöm, megnézem hány mAh-t rakott bele, pl 3000mAH-t, és kisütöm, de ott már csak 1500mAH-t süt ki, és ebből azért lehet látni, hogy elég nagy....Ha ebből nem, akkor még miből lehet? O.o

    Harmadik, selejtezem aksikat, de mi alapján döntöm el, hogy egy aksi még menthető refresh-el, vagy végleg kuka? Vagy még távirányítóba jó lesz...? :)
    Mik az általános tünetek, amikből lehet következtetni a további sorsáról?

    Negyedik, az miért van, hogy 2 charge testet folytattam egymás után 4 aksin, és az elsőnél az egyik 1600mAh-s értéket mutatott, a másodiknál már csak 1200mAh. Ez nem állandó? O.o

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák