Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OhAi27

    tag

    válasz privacy99 #17506 üzenetére

    igen kulonbozik :)

    egyebkent sokan vannak igy vele, csak egy komment pl:

    "Sajnálom, hogy a magyar közönség abszolút elutasítóan és támadóan fogadta a tervet. Nekem minden elismerésem, mert igényes, és nagyon jól összerakott, megtervezett munka! A színvilágnak ugyan nekem sem tetszik minden eleme, de ez pusztán ízlés dolga, ezért teljességgel képes vagyok elfogadni azt, mert összhatásában elegáns, profi, és nem utolsó sorban szép.
    Gratulálok, és köszönjük!"

    ugy kb egyetertek ezzel.

  • BonFire

    veterán

    válasz privacy99 #17506 üzenetére

    Az ugye megvan, hogy a

    MEG—
    —HÍVÓ

    és a

    BUDA—
    —PEST

    nem elválasztott szóösszetételek, hanem érdekes tipográfia. Azt a vízszintes vonalat, ha konkrétan be kéne azonosítanom, akkor kvirtmínusznak nézném, olyant meg a magyar nyelv nem használ, csak az angolok, így nálunk maximum dekorációs elem lehet, főleg annak fényében, hogy a második sor elejére is ki van téve, tehát semmiképp nem lehet elválasztásnak nézni. De lehet szimpla lénia is.

    Viszont az

    ÖN-
    KORMÁNYZAT

    az már nettó elválasztás, és nem mutat szépen egy dizájnban. Még plakáton, flyeren is kerüljük az elválasztást, megoldjuk trükkösen a dolgokat, itt is kellett volna találni jobb megoldást. Hosszú szó az „önkormányzat”, de azért nem lehetetlen. Tudnék pár tippet.

    Tetszenek az egyszerűsített címerek is, miközben nem lettek darabosak, jó sok ívet tartalmaznak, így dinamikus formák maradtak, főleg ami az oroszlánokat illeti. Futurisztikus sci-fi filmekben látni hasonló logókat, és 2013-ban a modern formaterveket nagyon jól képviselik.

    Persze vannak, akik a címer és az ősi szittya nép lábbal tiprásának, szentségtörésnek vélnek minden ilyesmit, de hát a címerek az idők folyamán mindig egyre egyszerűsödtek, mondhatni letisztultak. És most nem feltétlen a Google- vagy Microsoft-féle óvodás dizájnt kell érteni letisztultságon.

    Ezek a koncept tervek elegánsak, komolyak, és szépek. (Szerintem.)

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák