Hirdetés

Aktív témák

  • Kraptor

    őstag

    Lehet, hogy nem ide kellene írnom és a topic sem a legjobb, de nem tudtam jobbal kirukkolni hirtelen.

    Nos arrol lenne szó, hogy egy kis cég megkeresett, hogy rendbe kellene szednem 3 xls adatállományt. Ahogy most van az egy ACAdhez írt VBA program kezelésére szolgál és ha valaki csak elkezdi olvasgatni elég sok, időbe telik mig kigubaszolják miröl is van szó. Ez azért van, mert nem arra lettek szánva a táblák, hogy benük olvasgassunk, hanem a megírt VBA programmal ACadben térképről lekérdezzünk infot.

    A lényeg az, hogy most olyan xls file ok kellenek nekik ahol rendesen normálisan lehetne böngészni a file okban és kinyomtatni is. Ez főleg hrszból és név+címekből áll, plusz még lehet, hogy hányad rész is bejön. Kérdés, mennyit lehet ezért elkérni? Kb olyan 100 000+ sorrol lenne szó. Nem tudom, hogy érthetőe amit írtam, ha nem akkor jobban megpróbálom kifejteni. Lehetek pofátlan az árral egy kicsit, csak kéne valami ár, amihet tudnék viszonyítani.

    Eléggé kavalkád van most a fileokban, teljesen át kell majd rendezni és csoportosítani őket.

    [Szerkesztve]

Aktív témák