Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cock

    tag

    válasz Akoshehe #872 üzenetére

    ''Missing INF File''
    Ilyet pontosan akkor szokott kiírni hogyha telepítőprogrammal akarod felrakni az ATI drivert, holott sztem többször s leírtam hogy úgy nem lehet felrakni az ATI drivert x64-re.
    Ráadásul szerintem nem lapoztál visszább ahol belinkeltem a többi eszközhöz is 64 bites drivereket.

    Olvasd: [link]
    Olvasd: [link]

    Az előző 2 leírásból hagyd ki a VIDEO/ati chipset telepítését, azt utólag rakd fel innen [link]

    Megnyugodhatsz az Acer honlapján ugyanazokat a drivereket adják 3100-hoz mint 5100-hoz (Drivers for Aspire 3100/5100/5110), amiket belinkeltem én 5100-hoz használtam, de ugyanúgy jónak kell lennie 3100-hoz is (egyetlenegy driver lehet ami nem megy az az Atheros driver, mert lehet hogy a 3100-at Broadcom WLAN-nal szerelték fel, az összes többi drivernek működnie kell!)
    Azt hiszem minden oldalon elég szájbarágósan leírtam mit hogyan kell csinálni, ha még ezek után sem tudod megoldani, akkor azt hiszem hagynod kéne a dolgot, visszarakni a Recovery XP Home-ot és nem pisztergálni, maradni a normál felhasználói körben.

    ''kipróbáltam a drivert amit csináltál, meg mindenféle ati drivert, mind amire azt volt írva hogy 64 bites semmit nem ért''
    Ha azokról beszélsz amit én linkeltem be, akkor hidd el jók azok, kérdezz meg másokat, eddig senki nem panaszkodott hogy ne működtek volna.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák