Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sapenge

    csendes tag

    Sziasztok
    Nagyon jó hogy megtaláltam ezt a forumot. sok problémát megoldottam hogy olvasgattam, csak most nem találom a megoldást , van a WIFI nevevezetü internetfogás ami nekem nem akar bejönni , vagyis nem akar csatlakozni azt irja hogy HÁLOZATI CÍM LEKÉRÉSE, a géppel ugy goldolom hogy nincs gond vagyis a progi jól van feltelepítve, mert más helyen befogja . vagyis csatlakkozik és megy a net, ja a gép ACER ASPIRE 5315.
    A jel is godolom hogy jó mert a házból használják egy páran meg én is használtam . csak újra kellet telepíteni aztán ez a jelenség.. voltam a tulajdonságokban TCP/IP protokol beállításba :DD igen automatikusra van állitva, na meg meg is néztem a haver IP cimét , probáltam kézi megoldással megadni , akkor meg jó csatlakozik , de a francért sem jön be egyetlen oldal sem :( . már ezer lapot olvastam az elmult 3-4 napban hátha van valami megodás , de nem jött az iklet :W .Ha valami javaslat valami progi vagy egyéb megoldás akár ötlet akár más , jöhet mert már nem tudom hogy mi is legyen. csak igy tudok internetezni , meg a haver gépével de ez nem megoldás.
    Kösz elöre is :)

    sa

Új hozzászólás Aktív témák