Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Lokids #2442 üzenetére

    nekem még senki nem bizonyította be, hogy nem nyúlik. ez egy állítás csak, amellyel kapcsolatban én szkeptikus vagyok, mert paraszt logikával én azt mondom, hogy hosszú távon nem tudom elképezlni, hogy nagyobb terhelésnél (100kg++) ne nyúlna ki. Ettől függetlenül tévedhetek, ezért is mondtam, hogy mire tudnék még gondolni, mint másik lehetőség (összeszerelési "figyelmetlenség"). mindenesetre én maradok a párnázott felületnél, jobban hiszek az olyan dolgokban efajta terhelhetőség szempontjából, amiben van "anyag" :)
    Az Emagra székekkel én is szemeztem, de hosszabbra nyúlott a plázás próbálgatás, mint amire gondoltam, így oda nem mentünk el. Illetve sajnos máshova sem, mert nem igazán akartam lóhalálában rohanni, inkább nyugisan kajálunk egy jó és hazajöttünk :)

    Természetesen nem célom senkit lebeszélni semmiről, én a saját tapasztalataimat osztottam csak meg, amely talán segítség valaki számára (lehet senkinek nem az:B )
    Mint nagyon sok dolog, a kényelem is egy totál szubjektív dolog, ezért mindenkinek magának kell megtalálnia úgyis a számára legmegfelelőbbet :)

    szerk.: a garival kapcsolatban nem tudom hogy mehet a dolog... mármint, ezek után én biztos, hogyha véletlenül ilyen hálós széket vennék, akkor fényképezéssel kezdeném (benne ülve mennyire van kinyúlva stb), amellyel később, ha véletlenül szükség lenne rá, alá tudnám támasztani, h újkori állapotához képest mennyivel nyúlott meg a háló. persze ezt könnyen ki lehet ütni azzal, hogy "ez normális" nem minősül garanciális problémának stb. ez a bolt/gyártó hozzáállásának függvénye már szerintem. Azt azért érdemes megjegyezni, hogy a bolt totál korrektnek tűnt, amíg ott voltunk (~2órát)

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák