Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz LLKobe #10078 üzenetére

    Én az ITT és ADTOK kifejezésekre reagáltam mégpedig a túlzó, és/vagy rosszindulatú általánosítás miatt Nem kell őt überelni csak megérteni mire és mire volt a reakcióm.
    Egyébként mert értem miért nekem céloztak az okosító szöveget. Mindenki arra költ amire akar, annyit amennyit akar (vagy tud) minden további magyarázat fölösleges.

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

  • bunnyhu

    senior tag

    válasz LLKobe #10078 üzenetére

    51 vagyok, 14 éves korom óta programozó napi kb. 12 órákat a gép előtt, egy műtétem se volt még és sose volt drága székem. Mondjuk nem vagyok túlsúlyos viszont rendszeresen mozgok, lehet ez a titkom ...

    "Ez a "hű de drága, minekaz" hozzáállás a 12 évesekre jellemző nagyjából."
    Egy szóval se írtam ilyet, ne adj kérlek olyan mondatokat a számba amit nem mondtam! Azt írtam ,hogy itt 4-500e ft-os székeket vesztek. pont. Nem véleményeztem, de ha ezt mégis beleláttad akkor ez valójában a TE véleményed.

    "Azt a "cseszett kényelmes" széket majd fotózd le nekem 5 év múlva hogy hogy néz ki,"

    Nézd, ha neki kényelmes akkor kényelmes. Ha ez a szék csak 5 évet húz ki, akkor 25-30 évig tud újat venni a 370-es árából. Nézzük meg az a drága szék 25 év múlva hogy fog kinézni. Az Ő véleménye az, hogy csodák nincsenek, minden szék gatya 5 év után, akkor meg felesleges többet költeni rá.

    Én még nem alakítottam ki a véleményem. Amiben igazad van, valóban egyikünk se ült még 4-500e ft-os székben, én azt se tudtam létezik ilyen kategória. El fogok menni az officeplaza-ba és kipróbálok párat többféle árkategóriából, aztán kialakítom a véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    https://divecenter.hu

Új hozzászólás Aktív témák