Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz proci985 #12482 üzenetére

    Végül nem bírtam ki, és volt egy kis időm tegnap este. Megvettem és nyomtam vele 1 órát.
    Nekem tetszett, amit láttam. Kicsit lassan indul be, de utána felpörög, bár egyszer se izzadtam meg.
    Én imádom az ilyet, úgyhogy nagyon bejött ez a story-driven játékstílus.

    Ami nekem nem jött le elsőre, hogy ez még early access-ben van, amit én alapból ignorálni szoktam.
    Ennek ellenére kirívó buggal nem találkoztam, viszont a játékon azért még van mit csiszolni.
    A gameplaynél nem értettem azt, hogy az ellenfelek miért jönnek továbbra is, ha fejbelövöm őket. Így ha nagyobb tömegben jönnek, ész nélküli lövöldözéssé válik, nyoma sincs az Arktika vagy az Arizona Sunshine által megkövetelt pontos fejlövéseknek.
    Volt néhány probléma az irányítással is, csomószor kiakartam húzni egy fiókot, és a mellkasomon lévő kézigránátot fogtam meg, és volt olyan is h nem jól érzékelte hogy vissza akartam rakni a tokba a fegyvert, leesett a földre, pont bele egy hullának a modelljébe, és onnantól kezdve nem lehetett felvenni.

    Én 1 óra után kellemes érzésekkel léptem ki belőle, de persze refundoltam, mert early access. Majd ha megjelenik a teljes, akkor én tuti megveszem. Szerintem nagyobb stúdiók játékait is veri már most is. Így meg, hogy magyarok a készítők (ez az info amúgy honnan van?), titeket is arra bíztatlak, hogy tegyetek így.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák