Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HELLAFLUSH

    őstag

    Sziasztok!
    Elgondolkodtam egy első generációs S60 D5 (163LE) autó vásárlásán mert nyáron munkahelyet váltottam ahová autóval kell bejárnom és a benzines BMW-mel bejárnom anyagilag rablás a 11literes fogyasztásával, meg már sokat is kellene rá költenem szóval elengedném a kezét.

    Mit érdemes nagyon átnézni egy ilyen S60 D5(163LE) manuális váltós autónál? (típus hibák, stb)
    Hahut nézve a legtöbb már túl van a 400e km-en.
    Persze tudom, hogy nem km-t veszünk hanem állapotot viszont ahogy elnézem nem sok hirdető tudja igazolni a korábbi esetleges nagyobb javításokat.
    1.5millió Ft-ért nagyjából milyen állapotra lehet számítani?
    Illetve a facelift előtti példányokban ugye nincs DPF?
    Ez azért lenne fontos számomra mert hétköznap viszonylag sokat városozok.
    Előre is köszönöm a hasznost információkat/tanácsokat. :R

  • HELLAFLUSH

    őstag

    válasz tvrobi #13939 üzenetére

    Köszönöm neked és haxxika-nak a hasznos információkat! :R
    Egyébként a benzinesek 2.4 (140/170LE) változatok is megbízhatóak? Kicsit azért még is parázok a dieseltől mert csak hétvégente volna országúton/pályán használva, hétköznap munkába járós lenne ami csak 5-6km-re van...annyira meg jobban belegondolva lehet, hogy kínzás lenne a motornak. :(
    Tömegközlekedéssel meg sajnos nem érnék be időbe, kerékpározni meg életveszély a reggeli csúcsforgalomban.
    Persze tudom az 5hengeres benzines is megenné a 11-et de azért még se 4hengeres nyomaték szegény mint a BMW-m.

Új hozzászólás Aktív témák