Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz neilszab #4717 üzenetére

    sajnos a tanácsaiddal nem tudok sokat kezdeni... :(

    itthon akarok venni, és motorkormányt.....

    aki játszott már rfactor-ral, vagy bármely simbin-nel, (pl. gtr2), az tudhat viszoinyítani, mi szimulátor, mi nem. de a shift, dirt sem szim, mégis jobb velük kormánnyal játszani.
    a kontroller és bill irányításnál képtelen vagyok irányítani a két, 90 fokban eltérő irányt, (kormány ill gáz/fék). öszeakad az agyamban, ha nem az életben való mozdulatot kell szimulálnom, hanem egy pöcköt kell tologatnom valamerre, pláne a 2 kezemmel 2 különbözőt.... de asszem egy valmelyik előző hsz-omban kifejtettem, hogy kormányt akarok, nem mást, és kész....
    autós játékoknál jobban szeretme a szimeket, de a motorosnál még ha lehetne szimesebb irányítás, akkor is inkább az arcade felé állítom be. de akkor is kormányt szeretnék. vagy ha lenne jó giroszkópos, vagy mozgásérzékelős kontroller, azt még el tudnám képzelni, hogy ha a levegőben fordítom, arra kanyarodik.

    tehát azzal sajna nem építettél egy dekát sem, hogy ne itthon vegyek, ne kormányt, és különben se akarjak motoros játékot.... :(( :D

    lehet, hogy te biztosra veszed, hogy ilyet itthon nem kapok, én azért annyira nem...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák