Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balojazz

    aktív tag

    válasz pw12345 #98790 üzenetére

    Ez nem demagógia. Ők tényleg nem úgy érzik magukat, ahogy szeretnék, és tényleg semmi közük a járványhoz. Ha mi (családosok egy része) belefostunk a játványba, mennyire magasról tették a fiatalok? És ők mennének leginkább. Ha én lennék 15-25 éves, nagyon tele lenne a f@szom. Még így is tele van, pedig nekik szarabb. És az nem vigasztalja őket, még csak nem is érdekli, hogy te komcsi világban éltél. Lesz@rják. (Én is.)

    [ Szerkesztve ]

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz pw12345 #98790 üzenetére

    Másrészt NEKEM A FÉL FIATALSÁGOM ELMENT AZ ÁTKOSBAN, HIDEGHÁBORÚ, CSERNOBIL, SE INTERNET, SE MOBIL, BRÜHÜHŰ

    Jajistenem, ezt nem kellett volna! :D

    Én is emlékszem tinikoromra, hát ott aztán igazán ment az ereszdelahajam! Ilyen szempontból semmi különbség nincs a fiatal népek között. Be kell látni, ők hogyan élik meg a bezártságot és el kell fogadni, hogy ez van. Nem személyekre kell kivetíteni ezt az egészet, mindez ami történik, a fajfenntartási folyamat része. Nemrég beszéltem valakivel és az merült fel, mi az isten lesz így a párkapcsolatokkal? Tinikortól kezdődően minden, ami történik ezt is segíti elő. Ismerkednek, összejönnek, alakulgatnak a kapcsolatok, ennek meg kell lennie. Akik már révbe értek, azok meg úgy fújnak erre, mintha nem ugyanilyenek lettek volna. Konkrétan az én időmben tuti nem fogadtuk volna el a mai korlátozásokat tizedennyire sem. Ez van, ilyen társaslény az ember. :K Ezt kell harmonikusan kezelni tudni és ebben benne van bizony keményen a permanens megújulás is, mivel a természet része vagyunk mégiscsak. Mindenki védekezzen, ahogyan akar és tud, de egy korosztályt ne akarjunk pszichozombivá változtatni, mert kihalunk, mint a dinoszaurusz!

    Csak a TAJgetOSystem működik ökosystematikusan.

Új hozzászólás Aktív témák