Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz balojazz #98806 üzenetére

    Lehet, hogy nem annak szántad, de maga a mantra az.
    Mert mi, amúgy tök úgy érezzük magunkat, ahogy szeretnénk, álmom volt a maszk mindig... rémálmom. Orrot nem bírok fújni, király.
    Telitalálat! Pont így xarja le más (pl. akinek egy éve csúszik műtétje, na mennyire ki lehet a faxa a járvánnyal, képzelheted, na mondd), hogy ő bulizni akar 200+-os halálozás közepette,
    meg majd téged a gyerekeddel, ha nem juttok orvoshoz. Erre akartam kilyukadni. :K
    Sokkal jobban sajnálom a kisebb kölyköket az OT miatt (így is mind funkcionális analfabéta), meg, hogy lehet most visszaterelték őket a halálba, mint, hogy a nagy lovaknak kimaradt pár behányós szelfi. :N
    Őket másért sajnálom: xar élet, xar meló, xar főnök, xar kapcsolatok, kb. minden xar: ezért isznak. Rahedli hitel, 0 kilátás, amelyik nem csókos.

    #98807 Sped
    Aki megtehette, hogy HO-zon, én meg pont kerültem a plázákat, tereket, amennyire lehetett, csak, ugye minden xart oda költöztettek a nagy pláza őrületben.
    Pfizert, ja, azt mi is, de nem azt kínálják...
    Te, aztán bízol az oltásban, én, akkor sem tenném rá az életem, ha már a karomban lenne a Pfizer, pláne a Moderna, amit halandó nem kapott még a környezetemben. :(
    Mák, vagy szüleid versenysportolók, esetleg futballisták? Akire átesés után ráoltottak ismeretségben (főleg szputnyik/SP), hát, fogalmazzunk úgy nem lett jobban.
    Olvass már vissza: nincs nálunk terasz (neked valami terasz érdekeltséged van, vagy teraszt építesz?), nincs bulikázó fiatal, aki frusztráljon: buliból jövő/menő, bedrogozott, semmit nem vásárló, de fertőző fiatal (már, amelyik fiatal) van, abból, viszont egy rahedli.
    Szemét emberként, járványon kívül sem bírom a részegeket, pláne a drogosokat. Aki kedveli, az akassza a nyakába...
    ...de, eddig nem zavart a terasz (nincs is), ám most, hogy így leírtad megjelent egy kép az ittas viháncolással már kezdem megutálni. :DDD
    Akkor lepihenhetsz: legkésőbb jövő szerdán kinyit a kondi terem és lehet menni gyúrni, meg lassan ezer Ft-os KV-t venni (de van a tetején firkálmány a habban), ha már otthon nem sikerült
    megfőzni. :U
    Próbálj meg felénk kinyitni éjszakára: az összes kocsma megszűnt (némelyik nem volt rossz) már a járvány előtt (az alkeszek nem, a téren nyomják, a "korlátozások" alatt is ott nyomták), helyette cukrászda, KV-zó, kínai, arab, meg bezárt üzlet van, de, ezek is zárnak legkésőbb 9-kor, a legtöbb meg 6-kor. :U 6-7 óra után lófaxt se tudok venni, hiába lehet kint fertőzni 11-ig. :W

Új hozzászólás Aktív témák