Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz daneel_hu #58213 üzenetére

    Aham, emlékszem, amikor a HÖR átalakítások voltak, volt egy idő amikor át kellett volna igazolnom a BM.hez, de aztán meg már pont az átalakítások miatt nem is lehetett. No de így már értem ezt az első lőszeres dolgot, gondolom a Te idődben már nem nagyon szerették volna, ha tényleg lelőttök valakiket. Persze a Honvédségnél se, de ott az esély is kicsi volt az ellenséggel való találkozásra. Szóval ja, így már nem kételkedem ebben a lőszeres dologban, bocsi! ;]

    (#58212) NavySeal

    Nem, sajna nincs felsőfokúm katonai szakon, elég adhoc jellegű volt a suli is és nem is illeszkedett a rendszerbe semennyire, így talán mai napig sincs felsőfokú megfelelője, inkább félcivil terület volt, titokvédelmi szakon végeztem a TEK-nél!(most TEK persze) Utána is kb félcivil területre mentem át, az meg a térképészet volt, ezért is említettem, hogy katonai is voltam meg nem is annyira. ;] De ez így pont megfelelt szerencsére, az értelmetlen kötöttséget nem bírtam volna sokáig. Ettől függetlenül az általános katonai ismereteket is tanultuk meg később is foglalkozni kellett vele, mert időnként elmentünk katonásdit játszani.

Új hozzászólás Aktív témák