Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrSoul

    őstag

    Srácok!
    Fogok venni néhány cuccot, szerintetek hol? (újakat!)
    A topic szerint a megbízhatók a Magicomp, Users, E-Connect...

    Az ár is számit nálam, nem fontos, hogy a boltos ''megöleljen'', de ne is vágjon át!
    Öszintén kérek segítséget, tehát főleg tagoktól, senior-tagoktól stb.
    Nem azért, mert nem hiszek az újoncoknak, de az lehetne most regisztrált boltos is... :DD
    Lehet, hogy nem találok meg mindent egy helyen... Szerintetek nem nagy gáz?
    Csak a gari miatt: ha pl. problémát tapasztalok a VGA kártyánál, visszamegyek a boltba, ott azt mondják (pl.), hogy rossz az alaplap (amint mondjuk pont nem tőlük vettem)!

    Amik kellenének: Abit NF7 rev2.0; AMD XP 1700+, vagy 2200+ (még nem tudom) jó steppinggel, olcsó márkás (pl Samsung) memória (talán 2x256 PC2700 vagy 3200, még pénz függő), Ati R9100 vagy 8500LE gyors memmel (3,6 ns vagy esetleg ha van, 3,3-as), DTK táp (300W talán elég lesz).

    Azt hiszem, mindent leírtam.
    A Magicomp közel van hozzám, Bluefishnél jók az árak, de rosszakat is mondanak mostanában róluk...

    Kiváncsiságnak még, sokszor olvasom azt, hogy emberek vesznek új kártyát (pl. VGA), aztán problémás, visszaviszik és az új is problémás... Én eddig használtan vettem: ennyi a selejt az új között?
    Ezért is kéne egy megbízható bolt, ahol nem selejtet (mások által visszavitt, nem teljesen működő cuccokat ) sóznak rám!!!

    Őszintén segítséget kérek, tudom hogy van itt sok tisztességes boltos is, akkor ne kiméljetek!

    Mindig az X jelöli a pontot...

Új hozzászólás Aktív témák