Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Peterhappy #125153 üzenetére

    Ahogy egyesek mondják Kóklaer. Nem lesz hosszú frigy ez, nem lepne meg ha októberben már Allegri lenne az edző. Nem egy középcsapat ez mint a nyolcvanas években, hogy időt kapjon ilyen ramaty teljesítmény után, úgy hogy a koncepció legapróbb szirkája sem látszik. Illetve az látszik hogy a SAF féle (és brit) vonalat próbálja reinkarnálni, de minden skill hiányzik belőle ami SAF-ban megvolt.

    Egyébként amióta permanens edző lett 20% a győzelmi mutatója, Mourinhot 60%-al rúgták ki, és neki nem igazoltak Meggájvert, pedig mindennél jobban CB-t akart tavaly a nyáron, de már nem volt meg a bizalom, vagy a tök se tudja...

    Illetve azért már fel lehet mérni hol tart az edző ennyi idő elteltével attól függetlenül, hogy mit mutat az eredmény, és ott nem sok jó, ugyanezt érezem Emerynél is.. lecserélték rá a konzervatív Wengert, hogy fejlesszen a csapaton, a játékosokon, de tapodtat nem léptek előre, kivétel talán az hogy a hazai rangadókba jobban beleállnak mint a késői Wenger érában, de nekik is egy sokkal bevállalósabb, tökösebb edző kellene.

  • Viszlát

    addikt

    válasz Peterhappy #125153 üzenetére

    Nézd, én nem vagyok szakértő, meg eljátszani sem szeretném, hogy elolvastam más okostojások cikkeit és értek hozzá. Laikusként gondolom úgy, hogy semmi értelme félszezonok (három forduló alapján meg végképp) alapján ítélkezni, meg váltogatni az edzőket. Számtalan példát lehetne hozni arra, hogy semmit sem jelent az első pár szezon, ott van pl. Klopp, első évében 8. hely, aztán meg 4. helyek és csak a negyedik szezonjában volt először reális esélye bajnoknak lenni, pedig ő ugye már nem akármilyen múlttal érkezett.

    Természetesen az sem garancia, ha megkapja a kellő időt, de legalább az esély megvolt.

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák