Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edorn

    aktív tag

    Szeretnék venni egy fejhallgatót, főleg skypeoláshoz és multiplayer játékokhoz, hogy tarthassam a kapcsolatot a csapattársakkal.

    Hol szeretném használni a fejhallgatót?
    Otthoni használatra lesz, de jó ha hallom mellette a környezetemet is.

    Milyen célra szeretném használni?
    Elsősorban játék illetve Skype (távmunkában dolgozom főleg, így erre gyakran használnám), de nagyritkán lehet zenehallgatáshoz is jól jönne (havonta egyszer)... [Játékok: World of tanks, League of Legends, Total War: Shogun 2, CoH, cs, stb...]

    Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    Én örülnék, hogy ha 10-15 ezer alatt kijönne, de ha tényleg megéri, akkor hajlandó vagyok többet is szánni rá...

    Vezetékes vagy vezeték nélküli?
    Vezetékes!

    Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural.

    Zárt vagy nyitott?
    Nyitott, esetleg félnyitott... Gyakran előfordul, hogy ketten játszunk egyszerre kb egy-másfél méterre egymástól. Én fejhallgatóval multizok a haverokkal, az asszony meg hangfalat használ... És egymással is szoktunk kommunikálni ilyenkor, tehát jó hallom a környezetem is... Nem baj, ha ilyenkor kiszüremlik hang a fejhallgatómból, de nagyon azért nem szeretném zavarni a játékát... Még a végén nem lesz vacsora...
    :U

    Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
    No itt nagyon bizonytalan vagyok... Ha sokat rontana a minőségen, akkor szerintem belemennék egy mikrofon nélkülibe, ha tudtok mellé ajánlani egy csiptetős(?) mikrofont, ami nem akadályoz a mozgásaban (a kábelét hozzá lehet erősíteni a fejhallgató kábeléhez, a mikorfont meg a fejhallgatóra, vagy valami...). Szóval e téren jól jönnének plusz tanácsok, megoldási javaslatok...

    Milyen hangzást várok a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
    Szeretem a basszust...

    Hangkártyám
    870A-G54 alaplapi hangkártya
    - Chipset integrated by Realtek® ALC892
    - True Blu-ray Audio Support
    - Flexible 8-channel audio with jack sensing
    - Compliant with Azalia 1.0 Spec

    Tudnátok valamit ajánlani?

    [ Szerkesztve ]

    AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

  • Edorn

    aktív tag

    Nekem tudnátok ajánlani valami olcsóbb fejhallgatót?
    [link]

    AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

  • Edorn

    aktív tag

    válasz jaffa 2843 #3289 üzenetére

    MEDUSA NX 5.1 Surround Headset ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Bár ez már kicsit drága nekem, de talán még belefér...

    Mik egyébként a jó gyártók fejhallgatók kapcsán? Egy egyszerű, de stabilan, jól működő fejhallgató kellene. Zúgás, recsegés nélkül. Egyszerű kinézet, ha lehet félig zárt, illetve Circumaural.

    5.1-nek örülnék, de szerintem meglennék nélküle, ha az nagyon drága lenne...

    AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

Új hozzászólás Aktív témák