Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domedee

    senior tag

    válasz dudika10 #26269 üzenetére

    Azon cseppet sem háborodnék fel, ha igazi terepen elakadna egy Dacia Duster, amit írtam. Nem terepjáró, de azért 2 helyett megeshet, hogy a 4x4 kellhet ha kimegy a nagyihoz a sáros faluba, de vígan elvan amúgy. Nem mindenkinél van ott a két autó, de néha igen. Vagy van 2 teszt mondhatni ugyanolyan körülményekkel. Lehet viszonyítani.

    A teljesítményt azért kérdeztem, mert esetleg valaki hallott már "igazi" 50W-t és ezeknek az 50 W-ját. Csak érzet alapján is lejöhet, hogy mondjuk az az 50 igazából olyan 40-45 vagy jó ha van 25. Nekem még sajna nem sikerült ilyen összehasonlítási alapra szert tennem.

    Én az aulát arra írtam, hogy a mostani öreg Genius 5.1-m esetén már megesett, hogy egy aulát kellett a családi bulira felhangosítani vele és működött. Mert ha a két hangfal minősége kb. megegyezik, de az egyik valamennyivel erősebb, akkor inkább azt választja az ember, amelyikben több a potenciál egy ilyen esetre. Én se tekerem a az 5.1-et 40%-nál feljebb. Elég az is.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Új hozzászólás Aktív témák