Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz csaabz #10890 üzenetére

    Nem, az hogy leszarozom, az a rendszert minősíti.

    Az elmúlt pár évben jónéhány 2.0 és 2.1 megfordult nálam. Több azért, hogy megjavítsam, több csak tesztelés céljából, némelyik hosszabb-rövidebb időre maradt is.
    A z2300-nak valóban nincs párja, ha dübörgésről van szó. De azt a szót, hogy zene, vagy normális hangzás nem ismeri.

    Neked nem ezek kellenek egyelőre. Nem a természetes/szép hangzást keresed. Nem baj, ez nem kritika és nem negatív, csak el kell neked is ismerned.
    Azért mert a legtöbb ember a ferrárit szereti, neked még lehet a traktor a kedvenced. A kettő teljesen más. ;)

    De objektíven a z2300 igenis szar. Az, hogy szubjektíven neked tetszik, egy egészen más téma.

    Csak egy vélemény: [link]
    De még rengeteg hasonlót találhatsz.
    Persze ezért neked még tetszhet és használd egészséggel.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • Bangesz

    csendes tag

    válasz csaabz #10890 üzenetére

    Üdv!

    Osztom a véleményedet. :K Nekem is volt Z-2300-ás szettem, de sajnos meg kellett válnom tőle, pedig nagyon szerettem. :( Sebaj, lett helyette Z5500-as, amiben szintén nem csalódtam. :)

    harry, PuMbA, dudika10: Azért, mert szerintetek szar, attól még másnak elnyerheti a tetszését. :U Illetve, azért, mert ti szeretitek a rock, illetve klasszikus zenéket, attól még más szeretheti az elektronikus zenéket. A filmekről ne is beszéljünk. Ezt is illik szem előtt tartani. :U Márpedig ilyen dolgokra tökéletes választás a Z-2300. :K Az éremnek mindig 2 oldala van, ennek alapján én is mondhatnám, hogy az Edifier és a Genius a szar, valamint nem csaabz, ha nem ti hárman vagytok a trollok. :)

    Béke! :R

Új hozzászólás Aktív témák