Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    válasz joe2005 #8215 üzenetére

    Üdv!

    Segítségeteket kérném. A probléma a következő:
    Van egy Fujitsu Siemens Amilo LA1703 laptopom, beépített Realtek RTL8187b wifi vevővel. Nagy nehezen rácsatlakozok a TPLINK routeremre, ami mostanában elég sűrűn ledob. De nem is ez a fő gond. A nagy baj az, hogy megy egy darabig, majd a windows zero config-os háromszögszerűség teljesen szürke lesz, és a forgalomnál a csomagok száma nem változik. Ha kapcsolatot bontok, akkor utána megakad a várakozás a hálózatra résznél. Kapcsolat javításánál fagy. Ha ki akarom kapcsolni a gépet, akkor a windows xp elköszönésénél a monitor úgy marad, és nem reagál se az egérre se a gombokra, viszont ha be van dugva egy USB-s egér, akkor azzal lehet mozgatni a kurzort. Kikapcs gombbal kikapcsolom a gépet, majd visszakapcsolom, és megint megy a wifi. Aztán megint jön az amit leírtam, és ez egy ördögi kör.
    Szerintetek mi lehet a baj? Hardver? Vírus? Szoftver? Windows újratelepítés megoldja?
    A történethez az is hozzátartozik, hogy az elején, kb egy hétig nem volt semmi gond, és azóta tart ez. Próbálkoztam USB-s adapterrel, amit a routerhez adtak, de az nem tudott soha rendesen csatlakozni, a jelerősség mindig rossz, vagy nagyon rossz volt. Úgyhogy visszatértem a beépített vevőhöz. Amint látjátok, kevés sikerrel:(

    Előre is kösz

Új hozzászólás Aktív témák