Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ti4x

    aktív tag

    válasz Furky #10994 üzenetére

    Egyébként ezen már én is gondolkoztam régebben , hogy nincs értelme megmondani az embereknek , hogy van jobb is annál , amit választottak , hisz már akár dizájnügyileg is kötődhetnek érzelmileg egy darabhoz , akár az egyik márka vált be nekik valami más termékben és ezértis nem akarnak vagy csak nehezen engednek egy adott márkából , stb. Sok más dolog is közrejátszik és az ember sokszor megrögzötten ragaszkodik egy adott termékhez , márkához , mert épp az jött neki Isten tudja honnan... A másik ismerősével van olyan kapcsolatban , hogy szinte minden szavára ad , és ő ezt mondta , vagy netán ő a példaképe , esetleg ő a menő :) és feltétlenül követni kell az irányvonalát , éppenséggel valaki részben meggyőzte már , mert kissé alá felérendelt az egymáshoz való viszonyuk.
    Másrészt kizártnak tartom , hogy a egy digitalversuson , behardware-en például hazudoznának a kalibrálást illetően és azt sem tudom , hogy lehet egy olyan véleményt leírni anélkül például , hogy nem játszottam volna el vele. Ez az egyik , a másik , hogy hacsak fele ekkora a különbség két TFT között képben [link] , akkor már egy sima user is ki tudja választani magának , hogy melyk a jobb , ha látja a különbséget. Azért linkelem sokszor ezt a két képet , mert lusta voltam másik ilyen összehasonlítást keresni , de emellett tudom , hisz én is tapasztaltam , hogy vannak efféle különbségek más modellek között is. Nem tudom egyébként mi is lenne a "jó" és mindenki számára építő jellegű döntés ezügyben , kéne valamit kitaléálni. Feszültséget meg a rosseb akar kelteni , viszont a hallgatás sem feltétlen megoldás...

    [ Szerkesztve ]

    nem vagyok mostanában gépnél , nem tudom , mikor érkezem...

Új hozzászólás Aktív témák