Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxx

    senior tag

    Sziasztok!

    Pár napja vettem egy ilyen telefont, egyet már vissza is vittem, mert nem tudtam rávenni, hogy usb-n kommunikáljon a géppel akár csak kártyaolvasás szintjén is. A másodikat nagy nehezen sikerült észhez téríteni, pár progit fel is tudtam rá rakni, de ez is kezdi azt csinálni, hogy ha csatlakoztatom, észreveszi a számítógép, megjelenik az ikon a tálcán, de ha átkapcsolom a telefont, hogy az sd-t a gép lássa, nem történik semmi. Eltávolítani nem lehet, ha esetleg elindul az automatikus lejátszás xp-alatt, akkor keresi a memóriakártyát órákig, de nem történik semmi. Új kötet megjelenik intézőben, és Tcmd-ben is, de rákattintva fagyás a vége. Pc studioból az 1.5 van fenn, de nem csinál az se semmit ha a telefon csatlakoztatva van, csak gondolkozik órákig. Usb drivert már próbáltam 3 félét, helyzet ugyanez. Usb port jó, pendrive, Lg shine adatkábellel tökéletesen működik. Memóriakártya 2Gb kingston, a telefonban formáztam, elvileg hibátlan. Mitévő legyek? Mivel tudnék még próbálkozni, hogy legalább a fájlátvitel működjön a gép és a teló közt?

    Előre is köszönöm!
    Üdv.: Jinxx

Új hozzászólás Aktív témák