Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz asadasad22 #973 üzenetére

    Akkor itt leszek egy élő példa. 1 év után öcsém cx300-ának a kábelén a szigetelés megszakadt. Gondolom mivel szlikon alapú, nem fogta meg semmilye ragasztó. Most egy tollbetét van spirálisan megvágva, az "rátekerve" a szakadt részre, és a közte levő hézag kitöltve szilikonkaucsukkal :) Igazi homemade megoldás. Elvágni, forrasztani, és zsugorcsövezni lenne az igazi megoldás, de ahhoz lusta vagyok.
    Mellesleg cx300-tól fizikailag rosszul vagyok. Viszket a fülem,folyamatos nyelési kényszerem van, pedig a legkisebb dugó van rajta.

    Beszállok a tulajok közé. 24-e óta van meg a djágaság, és eddig nagyon bejön. Első saját oprendszeres telefon így mindent most tanulok. Ami idegesít hogy a navi gyűrű használata közben a bumszli ujjaimmal néha lefele helyett a lefele+töröl gombot nyomok, oldalra helyett oldalra+menu vagy oldalra+telefonköny-et.

    Motoroláról telefonkönyv átvitele katasztrófa volt, gyakorlatilag minden számot és nevet kézzel kellett javítanom, mert amik nem +36-os formátumban voltak oda nem vitt semmit. Egy fél napom ráment az egészre, majd másik negyed arra hogy rutinosabban újrakezdjem, mert szinkonizálásnál az outlook telefonkönyvét írta felül a telefonéval, amiben nem volt semmi. Beállítások, és szüttyügések árán, végül a motorola telefonkönyvét is szinkronizáltam az outlookkal, így mindkét telefonon ugyanaz van.
    Amit nem értek, hogy egészen addig, míg a telefonban levő telefonkönyvben nem változtattam valamit, nem volt hajlandó a bejövő hívásokhoz nevet társítani. csak a számot írta ki.

    Ami még zavar, hogy pl a visual radio csak szolgáltatói hálózaton működik, szóval a rádióadók beállításait, és neveit nem lehet pl wifin leszedni. Jó, persze 8Kb adatba senki nem halt még bele, de ha valaki a számfelismerés részét is szeretné használni, annak zsebbe kell nyúlnia.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák