Igaz, ezt a részt átugrotta a szemem és csak ez marad meg:
MobilAdat csomagodat változatlanul használhatod, de egyszerűen válthatsz egy új Mobil Intenet csomagra!
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.
Igaz, ezt a részt átugrotta a szemem és csak ez marad meg:
MobilAdat csomagodat változatlanul használhatod, de egyszerűen válthatsz egy új Mobil Intenet csomagra!
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.
Eleinte én is a barnát (rózsaszínt) szerettem volna, de nem tudtam megnézni élőben, az élőképeken nem annyira tetszett, a hátlap is jobb az ezüstön, és a barna kerethet nálam nem passzolt az ezüst navigomb, erre tette még rá a pontot, hogy nem is nagyon lehet kapni, így maradtam én az ezüstnél.
Kerestem, de nem találtam feketéről live képeket.
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.

Én fogtam a kezemben mikor megjelent a telo az elején. 
De nekem egyáltalán nem jött be.
A tiéd honnan származik? Kicsit félek a netről rendelni így látatlanba, mert havert átb... így. Kínai N95-öt küldtek neki (és méghozzá 6 db-ot rendelt).
Itt pl. van a barna: [link]
[ Szerkesztve ]
Android??!! Hagyjuk mááááááááár!!!
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.

Azt tudom. Bocs, rossz volt a kérdés. Made in.......
Android??!! Hagyjuk mááááááááár!!!

Az itthon kapható E51ek itthon készültek, vagy a finneknél? A 6300-ások pl mind made in hungary tudtommal.
Bocs, lehet én értettelek félre. Egyébként még mindig Made in Finland 
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.





Android??!! Hagyjuk mááááááááár!!!

Na megjött a T-Mobile-tól az E51-es, ezüstöt rendeltem, feketét igazoltak vissza, feketét is kaptam, ezek szerint tényleg nincs ezüst nekik. A T-Mobile felirat csak hátul, a kamera mellett található rajta. Aksija 1050 mAh-s, és adtak mellé egy 256 Mb-os micro SD kártyát is (amúgy mindenféle kedvezményekkel 40+ FA volt az ára).
Egyébként rendben van a fekete is, fényes, zongoralakk-hatása van. Ujjlenyomatokra enyhén érzékeny, de csak ha úgy esik rá a fény, akkor látszik.
Na megyek, bekapcsolom... 
Üdv:
Nope

EW akcióban most 74990 Ft. Csak sajnos nincs már nekik készleten
. De még lehet kapank árut.
3210 -> 5140 -> N6230i -> E51 -> N95 / E71 / Xperia Pro

hogy kell kivenni a memóriakártyát?
Eladó cuccok: http://bit.ly/gyopTo | Ha hirdetés ügyében írsz, tényleg olyan megterhelő megírni, hogy miről van szó, hogy ne kelljen barkóbázni???

"hogy kell kivenni a memóriakártyát?"
Úgy, ahogy a leírásban le van írva:
"A memóriakártya nyílásból való kivételéhez nyomjuk meg a memóriakártya végét."
nope

a leírás most nincs nálam.
nekem nem jött így ki. még pici csipesszel is próbálkoztam, de nem akartam feszegetni.
Eladó cuccok: http://bit.ly/gyopTo | Ha hirdetés ügyében írsz, tényleg olyan megterhelő megírni, hogy miről van szó, hogy ne kelljen barkóbázni???
Mondjuk youtube? Minden telóról van videó és szinte darabjaira szedik...!
Ha rom-ot cserèlek, mièrt nem vàltozik az IMEI szàm? by крокодил ||| Mi ez a Biostar? Sárgarépából, meg lucernából gyárt alaplapokat? by noPublicFG ||| Vannak jobban és vannak kevésbé jobban sikerült darabok, és van a Gigabyte. by ///Krisz\\\

Na megvettem énis a telefont! Tmobilnál. 30000 forint volt
Nagyon tetszik. Sajnos a kamera lencséje mellett ott van a ronda t-mobile felirat, de egye fene 
Majd ha kicsit szórakoztam vele, beszámolok a telóról.

Beléptem a klubba!!
Eddig nagyon tetszik a telefon és még az op.rendszer is 6(!!) év sony ericsson után! Kellett már a változatosság, az innováció!
Remélem nem bánom meg. Lenne viszont egy fontos kérdésem: most áll az első töltése elött és meddig hagyjam fenn a töltőn? Min.12óra kikapcsolt állapotban? Aztán 3x lemerülésig? Az a biztos nem, hiába Li-Pol?! És a másik: decemberi du.4 órai szürkületben nem mindig kapcsol be a bill. háttérvilágítás, ill. nem fokozatos! Vagy müködik vagy nem, ez normális? Thanx!

Minden észrevételt várunk! 
Ja,ha már említve volt a youtube,a telefon böngészője ilyen oldalakat megnyit,és a videókat lejátsza?
Közérdekű: http://hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/

Valakinek véleménye az MGSM-ről? Náluk 70990 az ezüst 2 év gyártói Nokia garral? Megbízható cég?

na ma megvettük T-nél, szerencsére kijött 24 rugóbol
(sok pontom volt anyám aranykariján)
de sajnos csak karácsonykor bonthatom ki... 
egyébként, az aksirol azt mondták az eladók, hogy 2-szer kb 10 órát tölteni, és utána soha nem lemeríteni!
Houston, we have a problem!
ez már sokadikverzió az akksiról, nekem asszem 3-szor 12 órát mondtak. nincs jelentősége, ártani nem fog neki, ha sokáig rajta hagyod a töltőn, mert nem csak úgy "folyik" bele az áram, hanem van egy töltésvezérlő elektronika, ami a te véleményed nélkül is lekapcsolja, ha feltöltődött. ugyanez a lemerítéssel kapcsolatban is: nem tudod normál használat mellett annyira lemeríteni, hoyg az ártalmas legyen, mert az elektronika nem engedi (itt igazából az a lényeg, hogy nem szabad parlagon hagyni az akkut hónapokig, mert az önkisülés következtében azért meghalhat/károsodhat).
szóval szépen használni kell, és kész. ha ez megnyugtat, akkor töltsd először sokáig, semmi baja nem lesz tőle.
powered by Meizu MX

én mindig első töltés 14 órát mindok kikapcsolt állapotban, atöbbi tetszőlegesen, ahogy a készülék igényli.
http://www.mobilozok.hu __ mobilozzunk együtt..

valakinek van valami ötlete hogy miért ir minden témára amit fel akarok rakni hogy tanusitvány hiba??? 
Samsung Galaxy S2

ha telepítéskor írja ki, az azt jelenti, hogy állítsd vissza a dátumot, aara, amikor a téma kikerült az oldalra, ahonnan szeded.
http://www.mobilozok.hu __ mobilozzunk együtt..
Ezeket állítsd be és utána próbáld:
eszközök - telepítések - alkalmazás kezelő - opciók - beállítások:
- szoftvertelepítés - mind
- online tanusítvány ellenőrzés - ki
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.

ááá köxi köxi most már jóóó
az volt beállitva hogy csak aláirtakat...
kapja be
1000 hála 
Samsung Galaxy S2

... kb. egy hete próbálom felhívni őket a honlapon megadott egyetlen elérhetőségen - eredménytelenül...
vagy foglalt, vagy nem veszik fel...
Úgylátszik nem egyformán bánnak az ügyfelekkel
Azért örülök a sikerednek. Ma Nagyatádon is meglátogattam a T-t, ott január negyedikét mondtak, hogy akkor meg tudják rendelni és <7 napon belül megjön. Azt mondták, még csak senki nem is kereste ezt a telefont. Pedig megnéztem a képes meg a sima listás árlistát és gyakorlatilag normális telefon nem is kapható náluk, a 40% ultra low-end gagyi, a másik középkategóriás rész sincs eleresztve, a többi meg a V8, G800, E90 meg a HTC kütyük, amik aranyáron vannak. Ezért lep meg, hogy ezt a telefont még csak nem is keresték... Mindegy, ráér a dolog. Már Isten se ment meg tőle, hogy E51 tulaj legyek 
Lenovo Thinkpad + Samsung 830 SSD

Én ott vettem 69990-ért. Miért ne lenne megbízható?
Nokia E51

Mikor vettem náluk a telómat kb 15 vevő préselődött be éppen az üzletbe, amibe kb 5 fér be kényelmesen és a telefon valóban csengett egyfolytában, de nem nagyon volt idejük felvenni, csak néha. Szerintem ebben a karácsonyi őrületben ez teljesen érthető.
Nokia E51

Valaki használja 2 Gb-os kártyával? Mennyi hely van a kártyán?
Tanácstalan vagyok, h. 1 vagy 2 Gb-os karit vegyek. 
Android??!! Hagyjuk mááááááááár!!!

Ja. Külön Youtube mobile van.
Viszont csak külön erre optimalizált videok vannak. Tehát nem érsz el minden youtube-os videot. MÉG...
Nokia E51
az attól függ hogy miket raksz a kártyára mert egyeseknek még az 512mb is bőven elég!
rejtett számot nem veszek fel!
Én 2 gigás Kingstonnal használom. 1920 MB üresen.
[ Szerkesztve ]
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.
privi akart lenni
[ Szerkesztve ]
Lenovo Thinkpad + Samsung 830 SSD

Kössz, ismételten! 


Android??!! Hagyjuk mááááááááár!!!

Ki akarom használni a Symbian adta lehetőségeket. Sztem 2 gigás lesz és természetesen Kingston. 
Android??!! Hagyjuk mááááááááár!!!

Ha kikapcsolom az aktív készenlétet, nem tudom valahogy a navi gombok funkcióit megváltoztatni?
nope

dehogynem. Keszenleti allapot - hivatkozasok.
Pecsét és aláírás nélkül is hiteles...

Na tegnap játszogattam vele kicsit. Nagyon fasza!
De van két dolog, ami nagyon zavar.
-Szinte használhatatlanok az oldalsó gombok, olyan rohadt kemények. 
-Eddig SE-m volt, és azon megszoktam, hogyha csak az időt akartam megnézni, akkor elég volt megnyomni oldalt egy gombot, és berakott háttérvilágítást pár másodpercre, amivel láttam az időt. Nokiánál ilyen nincs, legalábbis nem vettem észre... Így ha sötét van, akkor kénytelen vagyok feloldani a billzárat, és csak úgy tudom megnézni az időt 
Wifivel is próbálkoztam, de sehogysem akar csatlakozni. Tölt tölt, nem történik semmi, aztán kiírja, hogy a webnwalk átjáró nem válaszól, amit eleve nem értek, hogy hogy kerül awifihez. Wlan varázslóval próbálkoztam 2 nyitott wifi hlozatra is felcsatlakozni. Valamikor olyat is írt, hogy nincs wifi hálozat, miután már rákapcsolódtam, és max térerő volt.
Ebben tudna valaki segíteni?
Ja meg ha valaki tudja, hogy yahoo mailcímet hogy lehet beállítani, azt is nagyon megköszönném 
Ha megnyomod a kiold gombot (de a csillagot még nem) akkor bekapcsol a háttérvilágítás egy ~2 másodpercre, ennyi idő alatt le lehet lesni az órát.
De egyébként ha képernyőkímélőnek az órát választod ki akkor láthatod anélkül is, persze nem minden fényviszonyok között, de egész kontrasztos a kép ilyenkor.
[ Szerkesztve ]
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.

Tényleg, kikapcsolt készenlétnél nem csak a két felső bill. funkciója van ott... Köszi!

Én a bekapcsológombot szoktam használni Nokiákon a világítás bekapcsolására, bár ezen nem a legkényelmesebb.
Wifi: az ilyenek elkerülése végett úgy állítottam be, hogy minden csatlakozás előtt kérdezzen rá, mivel is tegye.
Csatlakozás közben ellenőrizd le a Csatlakozás -> Kapcsolatkezelő -> Aktív kapcsolat menü alatt, hogy ténylegesen mit is használ.
nope
Úgy emlékszem, a piros gomb megnyomása is jó lehet, azzal a különbséggel, h. az hamarabb mutatja az órát, mint a "félig" feloldás.
...

Köszi, mindjárt megnézem ezt a wlant.
Közben sikerült beállítani a yahoo mailt, és tökéletesen működik 
akinek kel lesetleg:

Ja, és eléggé megkavarhatja az embert, hogy a wifi használata közben is 3G van a böngésző felett kiírva.

Hol lehet beállítani, hogy mindig kérdezzen rá wifinel, hogy milyen kapcsolatot keressen?
A piros gombra nem kapcsol be a világítás. A kikapcsoló gombra igen, és akkor egész sokáig bekapcsolva is marad.
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.
Ezt az aplikációkban kell beállítani. Pl. a webböngészőben, opciók - beállítások - általnános - hozzáférési pont - mindig kérdez / egyéni
[ Szerkesztve ]
--= (Hardver)Apróim: http://pompi.hu/aprok =-.

menu - web'n'walk - opciók - beállítások - általános - hozzáférési pont - mindig rákérdez.
Azt hiszem 