Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz zolikaDB #29451 üzenetére

    Teljesen igazad van amiket írtál...fölösleges támadási felületet adni magánakak az embernek hülyeség...sajnos otthon ugye tényleg ez megy.....cseszeget mindenféle szerv, meg hatóság mindenért, nyakig érő bürokrácia és még kb azt is beszabályozzák, hogy hányat pukkanthatsz napközben, mert különben jön a NAV mert kell a zsé a költségvetésbe......iszonyat....ja és mellette ugye majd mi megmutatjuk a világnak, h ki a kemény.... :U

    De azért nagyon izgatja ez a led dolog a fantáziámat. Minidig is mániám voltak ezek a fény dolgok :)) , ezért is voltam úgy, hogy autót xenon nélkül nem veszek :) Családban is xenonosak vannak egy ideje és ha átülök egy nem xenonosba este, basszus az olyan, mintha gyertyák pislognának elöl....LED es kocsi egyelőre még használtan sem elérhető nekem, pedig huuu az nagyon állat lehet :B :))

    Találtam amúgy egy leírást a DLR ekről, ha valakit érdekel :) ([link])

    Szóval elvileg itt le van írva, ,hogy milyen határok között kell lennie a fényerőnek, hol kell elhelyezkednie és hogy ki kell kapcsolnia ha felkapcsol a tompított világítás. Ez egybe vág azzal amit mondtam, ha AUTO állásra rá lenne kötve a H7 es foglalatban egy LED.....azzal a jelölés kérdéssel nem tudom mit lehet kezdeni, amit Te is írtál....lehet majd egyszer utána kérdezek, ha nagyon unatkozom, mert egy ilyen megoldás nagyon tetszene....:)) de addig marad a belső tér és rendszám :)

    (#29454) RicHarD: Gondoltam én, hogy nem egy H opel astra fog nekem okoskodni, hogy milyen pilácsot csavarok a rendszám fölé :D

Új hozzászólás Aktív témák