Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Abu85 #8357 üzenetére

    Csak belemegyünk megint...ez hosszú lesz, előre szólok! Ezt mind elfogadom, amit leírtál, ha felét nem is értettem. :D
    Ugyanakkor mire kijön a DX11, addigra hány ilyen játék lesz? 5? 8? 10? Hány játék jelenik meg havonta 50? Akkor van értelme? Nincs, mert megint ott tartunk, hogy lesz 10 játék, ami nagyon f@sza lesz, de azt azért nem nevezném nagy technikai robbanásnak, hogy 10 játék szebb és gyorsabb lett. Ennek max lehet örülni, meg minden ATI tulaj verheti a mellét, hogy milyen fejlett a kártyája, de ennyi, mert ezt a 10 játékot kijátszuk 3 hónap alatt, és a játékok 99,9%-ában ez sehol nem fog megjelenni. Elismerem, hogy fejlett meg minden, de szoftver is kell hozzá. És ezért nevetséges megint az, hogy 2009-ben 3 játék jön. 3 teljes játék. A nagy átlagot tekintve egy átlagos játékos mondjuk a 3-ból 1-el fog játszani. Tehát akkor ott tartunk, hogy 2009 végére (azaz 14 hónap múlva) egy full HC gamer, aki mindent kitol választhat 6 egész játék közül (AC, Stalker: CS, Far Cry 2 és a 3 új játék). És megint csak elővéve a statisztikát az AC már lefutott, a többség akit érdekelt már kitolta. A Far Cry-ban valahogy nem jött össze a nagy áttörés, de még lehet, hiszen hivatalosan meg sem jelent, a Stalker: CS "csak" egy kiegészítő, szerintem kevesen játszanak vele, akinek nem jött át az első rész. És ott a 3 új game, amiből egyik sem FPS, vagy valami nagy húzó cím. És ez max azért lehet érdekes, mert szerintem manapság a legjobban az FPS-ek mennek. Tehát mire megjelenik ez a 3 játék, addigra a egy átlag user max 1 db játékkal tud játszani (spec nekem a 3 újból így elsőre egy se jött át, de a 3 régi az mind). Ez azért kevés a "világuralomhoz"...és ha az nV belehúz, és megcsinálja normálisan a DX11-et, amit mind2 cég elvileg nyárra mondott, akkor aztán a DX10.1-nek végleg lőttek, mert már nem lesz értelme arra fejleszteni, mert lesz jobb szebb, ügyesebb...és ez mind pusztán logikázva, nem szakmai szemmel....

Új hozzászólás Aktív témák