Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dark KillerX

    addikt

    Én nemtom,de én kb ezzelőtt 9 hónappal(január) mondtam,hogy elég.Akkor egy 1950Xt-ém volt és hát mit mondjak,a fő címeket mondjuk(Crysis,Call of Duty4,Ut3)jól vitte,de a B kategóriás játékokat,amire a fejlesztők azt mondták,minek optimalizáljunk rájuk,hát eléggé bajóssak voltak(pl:Timeshift,World in Conflict,Quake Wars- aminél volt olyan driver azt hiszen vagy a Catalyst 7.10/11 amivel azt csinálta,hogy elindult a játék,ment pár másodpercig 50-60fps-sel aztán félperc után lement folyamatos nullára.De ilyen driver ratyi volt a Crysis megjelenésekor pl:(a szomszéd srácnak egy 7950Gt-je volt:és nála 1024-es felbontásban,mediumon minden gyönyörűen futtot,nálam meg háááát;így várhattam a hotfixeke.De említhetnék még néhány játékot akár régebbről is,mikor 9800pro-m volt.Nem mondom,hogy az Nv tökéletes drivereket csinál,de az Atival kapcsolatban elég sok driver bugról lehet hallani(néhány példa:Mercenaries2,Bia HH,Oblivion,Crysis,World in Conflict,Company of Heroes,Gothic3)Közben a szomszéd srác is lecserélte a 7950Gt-ét egy 3870-re ,és hát eléggé sokat panaszkodik.Úgyhogy lehet,hogy erősebb a 4870X2,vagy a 4850 a kategóriájában,ha a driverek eléggé búgossak,nem mennek vele semmire.Én is azért vettem meg a 8800Gtx-et(mert vehettem volna 3870x2 -őt is),de nem mertem bevállani a kétmagos vidkarit,féltem a driverek búgjait.

Új hozzászólás Aktív témák