Hirdetés

Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    Hi!

    Bocsi,h. csak így megkérdem de sajnos nem tudtam végigolvasni az egész topicot de 2 kérdésem is lenne hirtelen...
    Már évek óta használok msn-t de mostanában egyszerűen nem tudok néha kiigazodni az egész rendszeren...
    Bár annyit hozzátennék az egészhez,h. msn 7.5 és alatt sosem fordultak elő nálam ilyesmik, csak amióta live-ot használok...A verzióhoz lehet valami köze?

    1.Mostanában többször is előfordult,h. írtam vkinek és kiírkált olyanokat,h. ''nem sikerült az üzenetet a címzettnek kézbesíteni'' és hasonlók...(pedig az illető ''elérhető'')
    Aztán,h. az ismerősöm írja másnap,h. amiker írkált nekem abból semmit sem kaptam meg pedig több tucat sort írt...
    Vagy hogy netezgetek és közben az msn megy a háttérben majd azt veszem észre,h. senki állapota sem változik órákon keresztül, majd ki-be lépek és ''minden oké'' ; olyan volt mintha az msn elfelejtette volna frissíteni a partnerlistán levők állapotát egy x idő után... :F

    2.Ma is kaptam egy érdekes üzenetet, amit még azelőtt soha:
    ''A következő üzenetet nem sikerült kézbesíteni, mert túllépte a percenként engedélyezett üzenetek számát. Később próbálja meg újból.''
    Valaki találkozott már ilyen hibaüzenettel? Mert én még sosem és igencsak nagyot néztem amikor megláttam...
    Már itt is korlátoznák az üzenetek számát? Vagy ez valami ''vicc'' ??? :F
    (ehhez még annyit,h. nem írtam több ezer sort percenként ,hanem a ''szokásos tempóban'' úgyhogy totál nem érzem jogosnak ezt)

    Más nem tapasztalt ilyesmiket?

    THX előre is!

    [Szerkesztve]

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Aktív témák