Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz t.imi #1067 üzenetére

    OFF
    Boltoltunk már sokmindent, komplett gépet kivéve volt minden :B
    ON
    Előző nap dobj amikor jönnél egy prvivátot kb. idővel, nehogy épp dolgom legyen, és este bedobjam a gépet, a cipelés meg nem gond, van egy építkezés a közelben arról szoktam hetente 1-2 képet lőmi, dokumentálandó hogy haladnak :DDD

    Dtomi: De ha újabb 12 után a cserélt zár is kakukk? :U

    Máyköl: Nikonhoz nem értek, így nem akarok hülyeséget írni, a D50 alapgép volt, de a nikon-os topicban tudnak neked bővebb infót róla, és arról, hogy ha a Nikont választod mi mostanság használtban a bestbuy.

    sbazsi: A 18-55 IS egy jól sikerült obi ahogy olvastam, egyébként használt, de garis példányt 25-30 körül ki lehet az index Canon EOS adok-veszek-ben fogni belőle, 55-250-t is hasonló kondíciókkal a boltinál olcsóbban lehet venni. K-m árából én inkább balutól vennék egy K200D-t, és hsználtan egy kitobit és valami 50-200 vagy 70-300-as obit :K Canont szintén nem ismerem így itt is a Canon-os topicot javaslom, 20D-t nem vennék, 40D-t 125-ért láttam aproneten, ha hazai garis nem kérdés, hogy inkább az és ideiglenesen valami fapados kitobi rá :DDD

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák