Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • >>>W!nman*

    tag

    No, kissé -nagyon- fáradt vagyok, de talán megérte a fáradozást, h én is "beEBCsedjek": :))

    Szétszereléskori állapot: (kalapáccsal jöttek ki a betétek a lemezek körül, a többi meg talán látszódik... :) )
    01
    02
    03
    04
    05

    Rozsdátlanítás, festegetés:
    06
    07
    08
    09
    10
    11
    Egyik szett kész, másik alapozva.
    1 szett
    felszerelve, közeli
    felszerelve, kerék mögött, közeli
    kocsi oldalról

    A látvánnyal egyelőre nem vagyok megelégedve. A gyári jelleg elgondolásnak jó volt, de ez nekem túl erős szín (és erősebb is, mint a gyári sárgahorgany), szóval így túl hivalkodó szerintem. Meglátjuk pár nap múlva megszokom-e (fekete fékporral :P :D), vagy inkább átfestem...

    ~10km-t mentem próba gyanánt és nem tapostam a fékpedált, mivel még safe módban van... :) Viszont elsőre is határozottabb a fékpedál (igaz, most megbontottam mind a 4 légtelenítőt, így végre sokkal több friss folyadék van a rendszerben, mint előtte bármikor a kezem alatt), pici pedálérintésre is reagál a rendszer. Illetve kipróbáltam 120-ról ( :B talán most mentem leggyorsabban vele, de hát nemes volt a cél! :) ) és nem szitál. Uh. jól sikerült a tárcsafelrakás, mérőóra nélkül...

    Troll részleg:
    - szilikonzsírban mozog a dugattyú;
    - összes csavar megtisztítva, zsírsprayezve, könyv szerinti nyomatékra húzva;
    - betétek szélei gyári EBC rézpasztázva;
    - tárcsa féktisztítóval letakarítva összeszerelés után, betét pedig sosem volt zsírosdeszka :)
    - nem tudom, h megérte-e a sok pötsölést a látvány(főleg h egyelőre nem bejövős annyira), de h ezért nyereg marad ebből így talán még 5-10év múlva is, az talán igen... Illetve azért, h a fék a lehető legjobb legyen mindig, azért egyértelműen igen.

    Klímaboxot is végre kicseréltem, ezért az akkut is bolygatnom kellett. Alatta megint találtam egy lerakódási gócpontot, azaz rozsdásodási eshetőséget, uh gyorsan ki is takarítottam, képek (hátha valaki szereti ezektől megszabadítania a kocsiját):
    koszos
    tiszta

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák