Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz #94529552 #45595 üzenetére

    Néztem a Bosch-t, de nem tetszett hogy 2°C-onként LED-del jelzi csak a hőmérsékletet. Ha még az állítás is csak 2°C-onként megy az nagyon ciki. Az új LG hűtőnknél és a régi AEG hűtőnknél is 1°C fokonként állítható a hőmérséklet. Az LG kijelzője csoda szép, csak így teljesen értelmetlen hiszen nem a valós hőmérsékletet mutatja hanem a beállított értéket, ráadásul ajtó nyitás-csukás után kb. fél perc múlva kikapcsol. Az AEG hűtőnkön normális folyamatosan világító szegmensű hőmérők vannak amik messziről is jól láthatók. Az tény, hogy közel sem olyan szépek mint az LG-é, viszont van értelmük hiszen mindig láthatók a belső terek hőmérsékletei. Ez egyébként már kétszer mentette meg a beltartalmat, mivel kétszer romlott el a hűtőnk (nesze neked prémium hűtő), amit úgy vettem észre, hogy láttam a hőmérőn, hogy megemelkedett a belső hőmérséklet.
    Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy egy minden szempontból kitűnő, innovatív LG hűtőt a tervezők a hőmérséklet kijelzés hiányával így elb...nak. Az értelmetlen WiFi-re persze volt gondjuk :O

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák