Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Acef #11926 üzenetére

    Rendben, de az analógia a másik irányból is működik: egy Sony TV, Philips robotgép is kínában készül, jelentős részben nem japán vagy holland alkatrészekből, mégis megbízhatóbb (gondolom, nem szoktam kínai tervezésű termékeket venni) mint egy kínai TV vagy robotgép. Oké hogy a kompresszor mondjuk egyforma ezekben, de a tervezés nem, illetve mivel a Beko tényleg a legolcsóbb szegmensben versenyez, így gondolom az egyszerűbb egyéb komponenseken spórolnak, vagy éppen a mérnökórán a tervezésnél. Leginkább ezért tartok tőlük, nem a fő komponensek miatt. Tudom, előítélet, de ez van. A CAA 55 hűtőrésze tényleg nem nagy, de egyelőre ketten vagyunk, és elegendő lehet, ha hárman leszünk is még megoldjuk szerintem, cserébe a fagyasztó átlagon felüli ebben a kategóriában, ami nekünk fontos, ezért esik ki szinte minden más is ebben a méretben. Lehetne 20cm-el magasabb és 20L-tel több, de elvileg elférünk benne. A kérdés inkább a minőségére, megbízhatóságára vonatkozott, mennyire lehet 8-10 évre elfeljteni vele a hűtő kérdését? Az olvasottak miatt direkt nem a nofrostos modellt nézem, ez ráadásul árban is nagyon kedvező, 90 körül már kijön.

    macilaci78: a 40-es szélesség még használható (tudjuk mert részben most is ilyet használunk a jelenlegi lakásban), a 35 már nem igazán, szóval ha csináltatnék is oda valamit nem lennék előrébb. 40-es fiókok kellenek egyébként, kosarak nem, meg pár polc a tetejére. Mivel máshol nem nagyon lesznek fiókok a konyhában csak polcok, ezért muszáj ide tennünk a fiókos szekrényt, ezt az áldozatot hoztuk a mosogatógép oltárán. Ez sajnos determinálja, hogy a hűtő csak 54,5-es lehet, ebből kell gazdálkodni, kicsi a konyha.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák