Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Dani_kp #1466 üzenetére

    Szia......

    Hát maga a váz az 20x20 mm-es zártszelvény......... A szomszéd hegeszgetett ilyet és ki maradt neki egy csomó hulladék........ Na jó, mondjuk a 8 nagyobb oldalt azt megvettem tőle, kemény 1000 Ft-ért..... :D

    Az alsó és a felső oldal az lehet, hogy még fémlemezből lesz, azt ne kérdezdd honnan van, itthon volt kettő egyforma 70x23x0,2 cm-es (szerintem valami villamos szekrény oldalai lehettek, de ezt nem tudom)....... Elég rozsdásak meg minden, de majd megtísztítgatom.....

    A többi vashulladék meg vagy a mélyből lesz, vagy még nekünk is van itthon egy kis lerakat fémhulladékból (építkezés, költözés, első vas terasz szétbontása meg ilyenek) és azokból kell majd válogatni........ És ezek is elég gányul néznek ki, de a flex, meg a csiszoló csodákra képes a fémeknél.........

    Az oldalfalak........ Na igen...... itt gondban vagyok, mert nem tudom. Igazából táblásított fenyőből gondoltam (de az drága), viszont az ált. iskolában megkértek, hogy hozzak rendbe néhány régi szekrényt, és azoknak a hátulja 3-as rétegelt lemezből van..... Lehet, hogy az lesz a befutó, mert az elhozhatom szerintem........

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák