Hirdetés

2016. július 25., hétfő

(#1851) Zalaymate válasza KillHates (#1845) üzenetére

Zalaymate
(senior tag)

THX! :R Majd jobb lesz, ha teljesen kész... ;)

[ Szerkesztve ]

(= Zala =)

(#1852) KillHates válasza nesa (#1849) üzenetére

KillHates
(PH! nagyúr)

:D :D
A Baumaxos és a Bauhaus-os kocsik a legjobbak! Azoknak baromi erős kerekük van!

Telefonszámom: O6-7O/33-99-33-9 ott gyorsabb és egyszerűbb

(#1853) KillHates válasza Dani_kp (#1850) üzenetére

KillHates
(PH! nagyúr)

Narancs váz és feketére fújt oldallapok! Az állat lenne!

(#1854) Dani_kp válasza KillHates (#1852) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

:DDD :DDD a tapasztalat beszél belőled? :DDD :DDD

(#1855) Dani_kp válasza KillHates (#1853) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

Fát feketére fújni? kicsit extrém, nem? egyáltalán azt mivel tudnám lefesteni? gondolom fújós festék kizárva :F ...

(#1856) Klemens válasza Dani_kp (#1855) üzenetére

Klemens
(őstag)

Fát, kenni lehet szépen és ha ügyes vagy, akkor még meg sem folyik rajta a festék.

Holnap mindenkinek válasz, de most nagyon kész vagyok, még a keletiben ülök a vonaton, zsír volt az Air Race meg a tüzijáték. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#1857) Dani_kp válasza Klemens (#1856) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

Aha, hát nem hinném hogy valami nagy tehetségem az ecsettel :D a fújós festékkel jobban bánok :P ;] :D

(#1858) KillHates válasza Dani_kp (#1857) üzenetére

KillHates
(PH! nagyúr)

Ha vásárolsz egy közepes érdességű smirglit és azzal finoman átdörzsölöd, akkor a szórt festék is jól megtapad rajta. Rétegelt lemezhez így ajánlanám.

(#1859) Dani_kp válasza KillHates (#1858) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

Ok! Majd szétnézek tatámnál, szerintem találni fogok ott smirglit :)) .

(#1860) Dimitryj válasza kételkedem (#1822) üzenetére

Dimitryj
(senior tag)

Hát ez marhanagy lett :D:D:D
Grat :))

http://sites.google.com/site/nigrach/

(#1861) Dimitryj válasza Zalaymate (#1843) üzenetére

Dimitryj
(senior tag)

óóóóó
grat frankón néz ki
erősítő jó lett a cucchoz vagy még nem tesztelted?

(#1862) Dimitryj válasza Dani_kp (#1855) üzenetére

Dimitryj
(senior tag)

ha márt rendes fa lapból csinálod akkor próbáld kenni, ne fújni. pl Sadolin cseresznye :D:D:D
( szép piros)

(#1863) S.Y.S. válasza Zalaymate (#1843) üzenetére

S.Y.S.
(fanatikus tag)

Szép lett, gratula! :R
Nem tudom a fényezés vagy a fényképező minősége miatt, de nem tudom megmondani a hölgy korát :DDD

Majdnem logout: http://www.syskovics.atw.hu/ update 2015-07-15 ************hApró http://goo.gl/hRey47

(#1864) Klemens válasza kételkedem (#1837) üzenetére

Klemens
(őstag)

Én ha így kötök rá ventit a tápra, mindig így csinálom, ki nem csúszik a kábel, meg szvsz biztonságos is.

ozeus: Nem, nem károsít semmit, ez ugyan olyan, mintha molex csatival dugtad volna rá, csak itt nincs molex csati. :) Szerintem mind1 (de ez nem biztos), hogy melyik feketébe dugot, mind2 föld kábel, de szerintem azért a másik feketébe dugd át, úgy, hogy a két egymás mellett levő helyen legyen. Az egyik képeden a másik venti floppy tápcsatiban van, szvsz abban is jó úgy. Ha két ventit dugsz egy helyre, akkor sem lesz gond szerintem (Y elosztó elv).
Azok a venti helyek, szvsz nem sok levegőt engednek be, így szvsz mind2 befelé fújjon, ha meg beszeretne szorulni a levegő, akkor azt a táp ventije úgyis kiszívja.
Ha gondolod betömheted azokat a réseket, esetleg nézd meg, hogy melyik állapotban jobb a hűtés és amelyikben jobb, akkor hagyd úgy, de szerintem lényegtelen.

KillHates: Huhú...én meg Pesttől 50km-re Szolnok felé. :D Még Pest nem lenne gond, mert eléggé sűrűn járok fel, főleg, mert suliba is oda járok, de, hogy még nyálazzak át a városon meg még ki Tökölre...áá... :Y

Zalaymate: :Y :C Grat, szép munka! :C

Dani_kp: Alakul...alakul, hajrá! :C
Szerintem nem kell nyagy tehetség hozzá, de hogyha autó kalaptarót is lehet spray-al fújni, akkor szerintem a fát is. :)

(#1865) Dimitryj

Dimitryj
(senior tag)

Hohóóó!!!
Talátam ithon réz színű festéket aszem meg is van miylen színű lesz hugom háza :D (persze ez még attól függ mienyire jó ez a festék, csak márt 4 éves :S)

korábban valahogy így nézett ki: [link] csak a festést sikerült a sok cipelés miatt levernem róla és így kénytelen voltam lefújni, viszont az akrill meg a lakk amit ráfújtam az istenért nem kötött meg szóval maradt a teljes újrafestés :D

(#1866) Klemens válasza Dimitryj (#1865) üzenetére

Klemens
(őstag)

Az a 8800 az nagyon komolyan néz ki!
Azért a többi sem piskóta. Azt hiszem nem ma kezdted a home made-et. :DD

(#1867) Dimitryj válasza Klemens (#1866) üzenetére

Dimitryj
(senior tag)

Azt még nyári gyakon építettük be egy miller csávónak a gépébe :D
azért csak Core2-t kapot és nem Quad-ot mert nem volt raktáron :D:D:D

ja meg ilyen apróságok hogy 4G ram meg egy P35ös deszka ment bele :D
és ráadásul a Gigabyte Poseidonba bele sem fért rendesen a radiátor mert pont máshogy volt kiképezve a hátsó szellőzőhely, uh. megoldottam gyorskötözővel :D

Ja igen merg lekenytem az oldalát, hááát......
Nem valami jó ez a cucc, lehet márt igencsak bedöglött ez a festék mert nem áll ösze rendesen a felülete. De majd meglátom. :F

[ Szerkesztve ]

(#1868) KillHates válasza Klemens (#1864) üzenetére

KillHates
(PH! nagyúr)

Lustaság; fél egészség! :D
sgergi Szentendréről jött el bringával érte...
Azért az a combos dolog!!
De Te tudod...

(#1869) Klemens válasza Dimitryj (#1867) üzenetére

Klemens
(őstag)

Hát...igen, valahol csak ezekre telik. :DD

KillHates: Nem azért nem mennék, mert lusta vagyok, csak most kb 10 percért utazni ennyi km-t...ezért próbálok mást kiötleni, de ha minden szál szakad, akkor elfogadom kedvességet és elugrok érte. :)

(#1870) Dani_kp

Dani_kp
(őstag)

Nah gyerekek :DDD ma semmit se haladtam a fa munkálatokkal, mert átmentem csabára biznicelni :)) :DD , de hasznos volt, mert szert tettem egy lcd kijelzőre (proci hőfok, idő...) illetve egy komplett gépházra és abból szedem ki + a kábelek és ledek kellenek belőle, illetve van hozzá egy 3,5" helyre beépíthető 4-es usb hubom :C szóval kicsit csinosítani is fogom, de persze előtte meg kell csinálni a borítás utána lehet pimp-eln :D . amúgy az lcd-nek most annyi a baja h nem világít, de csak egy led csere kell neki és kész is :DD .

festésre visszatérve....a keret végül is narancs lesz, de a fa marad egyenlőre fa színű, csak kicsit szépítek rajta. Azért nem festem feketére (akár milyen ütős is lenne) mert az usb hub (mondjuk ez még hagyján), de a dvd íróm fehér...szóval majd lesz fekete dvd írom akkor festem feketére a fa lapokat :)) .

(#1871) Klemens válasza Dani_kp (#1870) üzenetére

Klemens
(őstag)

A mázlista :C :C

(#1872) Dani_kp válasza Klemens (#1871) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

:U :R

Visszaszívom amit mondtam :D csak neki kezdtem a fa méretre vágásának és kb. 10 perce fejeztem be :)) . De kész ennyi, majd holnap reszelgetem csiszolgatom és próbálgatom :U . Remélhetőleg a hét végig kész leszek vele.

szerk.: szerintem jobb ha nem tudod h mibe fájt nekem az az lcd-s kijelzős leharcolt gépház a 4 usb hub-al :D ...végül is mind1 mennyire leharcolt, mert nem érdekel a külseje, ami kellett az jó csak led cserére szorul illetve a csavarok is jók lesznek tartalékba plussz a gépházat is csak alkatrésznek tartom meg :B .

[ Szerkesztve ]

(#1873) KillHates válasza Dani_kp (#1872) üzenetére

KillHates
(PH! nagyúr)

Megint lesz nyeremény a 2000-ik hozzászólónak!
Valami pöpec moddig cucc!

(#1874) Dani_kp válasza KillHates (#1873) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

:C :C

előre is gratulálok a nyertesnek. :))

(#1875) Klemens válasza Dani_kp (#1872) üzenetére

Klemens
(őstag)

Jó, persze, gondoltam, hogy nem ingyen szerezted.
Én pár hónapja, egy baromi jó bizniszt csináltam. Vettem egy rendes ATX házat, valami Xaser utánzatú "hulladék" volt, 1000Ft-ért vettem, ahhoz képest viszont nem volt rossz.
Nekem csak az oldallapja kellett, azt levettem. Feltettem hirdetésbe, hogy ház eladó, de oldallap nélkül. Pár napra rá, jelentkeztek érte és 1500Ft-ért el is vitték. :D Nyertem is rajta meg maradt az oldallap is. :) Így kell bizniszelni.
Á...van egy másik is, nemrég tápvételproglémában szenvedtem. Megvettem egy FSP 350PNF tápot, pont akkor amikor a CRG-s kavarodás volt. Volt rajta kemény 4 molex csati meg 1db SATA. Mivel nekem kell a 6pines csati, így átalakítóval maradt volna 2db molex mindenre. Megvettem 599x Ft-ért 2 év garival, még azon a héten eladtam 6000Ft-ért. :D

KillHates: Ne reménykedj, úgyis enyém a 2000. hsz. ;]
A másik topikban 2 hsz-el előztek meg, ott a 7000. volt a tét, de nem volt semmi. :D

Így utoljára jöjjön az igazi hóm méd. :DD :DD Nem tudom ki volt ez az igazi elvetemült. :W

mod: Nem tudjátok, hogy hol lehet venni Bpesten molex csatit és bele való érintkezőt?

[ Szerkesztve ]

(#1876) Dimitryj válasza KillHates (#1873) üzenetére

Dimitryj
(senior tag)

Hmmmm
és tudod márt mi lesz a szerencsés 2000ik jutalma?

(#1877) Klemens válasza Klemens (#1864) üzenetére

Klemens
(őstag)

Á...találtam ahol lehet venni.
Érdekes, az van ott, hogy csom. egység 8000db és 3.10Ft/db, akkor most nekem 8000db-ot kellene megvennem?

(#1878) Dani_kp válasza Klemens (#1875) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

:D háát igazából a kp-s ára 1k. lett volna :DDD , de adtam érte egy fél évet használt s939-es amd hűtőt, meg 5 db cd rw-t és 2 db dv rw-t (de ezek szerintem már rosszak, de neki is mondtam szal nem vertem át) + 530 ft buszköltség :DD . ennyit azért megért, szerintem, mivel nem is tudtam volna befejezni a gépet, mert se led se kábelem nem lett volna :DDD . szóval erre égető szükség volt :D .

jó biznicét csináltál :D :C .

szerk.:
#1877 Klemens: nem kell 8000 db venned, az az hogy 8000 db van egy csomagba és te annyit veszel amennyire szükséged van, vagyis ha neked 5 kell akkor 5-öt adnak.

[ Szerkesztve ]

(#1879) Klemens válasza Dani_kp (#1878) üzenetére

Klemens
(őstag)

Ebben az esetben meg szvsz semmi értelme nincs annak, hogy a csomagolási mennyiség fel van tüntetve. A kutyát nem érdekli, hogy egy csomagban mennyi van. :U

(#1880) KillHates válasza Dimitryj (#1876) üzenetére

KillHates
(PH! nagyúr)

Pöpec moddig cuccok! Már gyűjtöm őket! :C
-plexi oldallap
-spirálos venti rács

(#1881) S.Y.S. válasza Klemens (#1875) üzenetére

S.Y.S.
(fanatikus tag)

Moddig cuccok széles választéka, itt :)

Majdnem logout: http://www.syskovics.atw.hu/ update 2015-07-15 ************hApró http://goo.gl/hRey47

(#1882) Klemens válasza S.Y.S. (#1881) üzenetére

Klemens
(őstag)

Szvsz ez a hely drága, nem nagyon rajongok érte. Képesek filléres dolgokért több száz Ft-ot is elkérni.
Megnéztem a Lomexnél a 3 csati, 12 érintkezővel és 4m kábellel alig több 100Ft-nál (bár ez meg fölöttéb alacsony ár). Holnap bemegyek és megérdeklődöm pontosan.
Azért köszi a linket! :R

(#1883) Dani_kp válasza Klemens (#1879) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

Nem feltétlen, mert ha vki nagyobb tételbe rendelne és nincs feltüntetve a mennyiség akkor lehet nem rendelne onnan (mivel szerintem ez a 3,10 ft/db áron miért ne rendelne a membör :D több darabot is).
Plussz legalább látod h mennyi van még nekik raktáron

és a láma kérdésem :DDD ....de ne nevess ki (annyira, meg senki más :DDD ) SZVSZ, ez mit jelent mikor használjuk? :D :DDD

(#1884) Dani_kp válasza S.Y.S. (#1881) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

Igen elég széles választékuk van, de elég drága.... :U

(#1885) Klemens válasza Dani_kp (#1883) üzenetére

Klemens
(őstag)

Lehet igazad van.

Nyugi, annó amikor én ezt elősször "hallottam" én is megkérdeztem. :)
szvsz = szerény véleményem szerint :)

(#1886) Dani_kp válasza Klemens (#1885) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

Csak egy ötlet volt. Most hogy így van vagy nem az mind1. Lényeg h van nekik bőven és lehet vásárolni :C .

Rég óta fent vagyok ph-n, és sokszor láttam már, de soha nem kérdeztem meg :D ,de most már meg kellett tudnom, mert kicsit hülyének éreztem magam :F :DDD . Szóval kösz :R :R .

(#1887) Klemens válasza Dani_kp (#1886) üzenetére

Klemens
(őstag)

Holnapra megtudom szerintem, mert küldtem nekik e-mailt. :D

Igazán NM! :)

(#1888) Dani_kp válasza Klemens (#1887) üzenetére

Dani_kp
(őstag)

Holnap? :DDD vagy is ma délutánra tudod meg? :D Jól tetted az a biztos.

:)

(#1889) Kasza08 válasza Klemens (#1887) üzenetére

Kasza08
(őstag)

rendesen felkeltetted az érdeklődésemet az olajos-akváriumps gép iránt a másik topikban:K
Milyen olaj is az pontosan, amit a csávó beleőnt? Nem lehet olyan nehéz szerezni, meg akváriumot se.:F
Az egyetlen amit barkácsolni kell, az az Alaplapi tálca. Azt ki kell hekkelni egy házból, meg valahogy felrögzíteni az akváriumra.

Meg a DVD író, azt kéne még valahogy megoldani. Mert hát ugye az sem hátrány:)

Ötleteket várok, ha tényleg eléggé elszánom magam, megcsinálom a terveket és sztem belevágok. :))

(#1890) Klemens válasza Dani_kp (#1888) üzenetére

Klemens
(őstag)

Végüli mind1, hogy mikor válaszolnak, mert kora délután már megyek be hozzájuk. Már vonaton vagyok, csak előtte még egy beiratkozást el kell intéznem. :)

Kasza08: :D :D
Ha minden igaz, akkor otthon van egy akvárium amiben elfér, sajna alaplaptálcám nincs, de minden más megvan rá, hely is van rá. A videóban mineral oil van írva, ami magyarul ásványi olaj, fogalmam sincs, hogy lehet-e kapni, de ma megyek Teszkóba is, ott megnézem. A DVD-t nem szabad, hogy olaj érje meg a vinyót, azokat fentre kell rakni az olaj szintje fölé és meg van oldva. Sőt, hogy dizájnos legyen a dolog, tán levegőztető is akad valahol, azt is bele lehet tenni.
Ha gondolod esetleg megróbálhatjuk 2-en összedobni, bár nem tudom, hogy merre laksz. :)

(#1891) KillHates válasza Klemens (#1890) üzenetére

KillHates
(PH! nagyúr)

Nekem van alaplapi tálcám!
A leghígabb ásványi olajat kell venni (különben nem tudják a ventik átforgatni)

(#1892) Klemens válasza KillHates (#1891) üzenetére

Klemens
(őstag)

Akkor ha minden jól megy, akkor megvan minden. :D
Az olajat meg megnézem. :D

(#1893) kételkedem válasza Klemens (#1892) üzenetére

kételkedem
(PH! addikt)

Transzformátor olajat nézzetek, igaz az nem színtelen.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1894) Dimitryj

Dimitryj
(senior tag)

Hát ezt a festéket bebuktam, mert nem igazán kötött meg; szal ez bukta :(
Marad a porfestés.

[ Szerkesztve ]

(#1895) Klemens válasza kételkedem (#1893) üzenetére

Klemens
(őstag)

Ha nem színtelen, akkor az nem jó.

Kasza08: Most voltam Teszkóban, de ott csak étolajat láttam.

(#1896) Kasza08 válasza Klemens (#1895) üzenetére

Kasza08
(őstag)

Elég gáz, hogyha romlik, mert azt cserélgetni... hova öntöm, meg egy csomó pénz:(
Trafó olaj nem szép, én már láttam olyanban gépet, de.... :U

(#1897) kételkedem válasza Kasza08 (#1896) üzenetére

kételkedem
(PH! addikt)

Ezek mellett az olaj árak mellett csak valami egészen kicsi akváriumot nézzetek.
A trafó olaj minden szempontból megfelelne, de nem vízszínű. Olajat cserélni szerintem nem kellene, idővel legfeljebb egy kis nedvességet venne fel a levegőből, egyéb szennyeződés nem jut bele.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1898) Klemens

Klemens
(őstag)

Jó, mondjuk, hogy az olyan olaj ami ehhez kellene (növény/ásványi) azt nem tudom biztosra, hogy büdösödik-e, de az étolaj az tuti megbüdösödik, meg szerintem ezek is.

(#1899) Kasza08 válasza kételkedem (#1897) üzenetére

Kasza08
(őstag)

de a trafó olajnak is biztos van valami szaga...:U Fontos lenne, hogy átlátszó legyen. Esetleg Modtech hall-ra benevezhetnénk egy ásványiolajos gépet. Klemens, te mit szólnál hozzá? levegőztetővel, neonnal:) esélyesek lennénk egy díjra sztem :B

(#1900) kételkedem válasza Kasza08 (#1899) üzenetére

kételkedem
(PH! addikt)

Olyan folyadékot kell keresni, amely nem vezeti az áramot, víztiszta, a viszkozitása közel van a vízhez, nem károsítja az alkatrészeket, nem párolog túl gyorsan és nem árt az sem ha beszerezhető.
Elsőre a desztillált víz lenne a nyerő, csak az a gond, hogyha szennyeződik, akkor vezetni fog.
Valami két komponensű műgyanta kellene, amibe természetesen nem raksz edzőt, merthát akkor lesz egy szép nagy kulcstartód tele alkatrészekkel ;]

Esetleg Nátron-vízüveg oldat. Sajna annak nem tudom az elektromos vezető tulajdonságát.

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.