Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz AtHoS #18132 üzenetére

    Akkor ott valami nem stimmel a neteddel, mert HDD-n nem lehet gyorsabb a böngészés cache-eléssel 120Mbitnél, a vinyó 4k olvasási sebessége és elérési ideje lassabb, mint a neted pingje és sebessége. Ill. most nézem, azt írod, a böngésző indítása (én magát a böngészés sebességét írtam)... SSD-n az egy pillanat cache-sel és anélkül is. Meg nincs is sok köze a cache-hez az indításnak. Valami korábbi FF verziónak volt, egészen meg tudott feküdni a nagy cache-től induláskor, aztán gyorsan javították.
    Egyébként menstruálsz, hogy ilyen választ kaptam, vagy csak szimplán túlérzékeny vagy, hogy ennyire a lelkedbe gyalogoltam azzal az amúgy abszolút ártatlannak szánt HSZ-emmel, aminek az elején még bocsánatot is kértem? :DDD
    A lábaid elé már csak nem kell hasalnom... :P

    M_o_g_y_i: ha nem másolsz gyakran és nagy fájlokat, akkor bőven elég lesz az Intel. Igazából másolgatásnál is messze veri a HDD-ket.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Aktív témák